All Rise 1. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Simone Missick'in başrolünde yer aldığı hukuk draması All Rise'ın yeni bölümünde neler olacak? All Rise 1. sezon 3. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
05 Ekim 2019 - 14:50
Kültür Sanat

CBS kanalının Simone Missick'in başrolünde yer aldığı hukuk draması "All Rise" geçtiğimiz hafta "Long Day's Journey into ICE" isimli bölümle ekranlardaydı.

ALL RISE 1. SEZON 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Greg Spottiswood'un yaratıcısı olduğu; kusurlu hukuk sistemi içinde Los Angeles halkına adalet getirmek için mübaşir, katip ve polislerle çalışan yargıçların, savcıların ve kamu avukatlarının kaotik, umutlu ve bazen absürtleşen hayatlarına odaklanan bir hukuk draması olarak tanımlanan All Rise'ın hikayesi; yeni atanan hakim Lola Carmichael karakterine odaklanıyor. Saygın ve etkileyici bir bölge savcısı vekili olan Lola kısa sürede sınırları zorlamaya ve bir hakimin ne olabileceği beklentilerine meydan okumaya başlar.

Sezonun ikinci bölümünde; bir ICE - ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza sorumlusu, Lola'nın kaçak bir göçmen ile ilgili yürüttüğü davayı zora sokar.

19-10/05/all-rise-1x02-foto.jpg

ALL RISE 1. SEZON 2. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Michael M. Robin'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun ikinci bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 5.66 milyon izleyici rakamlarını elde edip ilk bölümüne göre düşüş gösterdi ve gelecek adına iyi sinyaller vermedi.

ALL RISE 1. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

All Rise, Sunil Nayar & Iturri Sosa'nın senaryosunu kaleme alıp, Anthony Hemingway'in (Major Crimes, The Closer) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümü "Sweet Bird of Truth" ile 07 Ekim 2019 Pazartesi akşamı CBS ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-10/05/all-rise-poster-1570275808.jpg

ALL RISE 1. SEZON 3. BÖLÜM KONUSU

Lola siber suçlarla ilgili ilk duruşmasına başkanlık ettiğinde kendisini çevrimiçi oyun dünyasına kaptırır.

Mark, bölge savcılığı ofisinde Lola'sız yaşantısının umduğundan daha yalnız geçeceğini anlar. Luke ise kahramanlığından dolayı geleneksel Valor Ödülleri'nde onurlandırılmaya hazırlanır.

Oyuncu kadrosu: Simone Missick (Lola Carmichael), Wilson Bethel (Mark Callan), Marg Helgenberger (Lisa Benner), Jessica Camacho (Emily Lopez), J. Alex Brinson (Luke Watkins), Lindsay Mendez (Sara Castillo), Ruthie Ann Miles (Sherri Kansky).

"All Rise" (CBS) fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat