All Rise ilk sezon uzadı! İlk sezon kaç bölüm sürecek?

CBS kanalının hukuk dizisi All Rise ek bölüm siparişi aldı.

Volkan Küçükel
28 Ekim 2019 - 21:54
Kültür Sanat

Geg Spottiswood'un yaratıcısı olduğu CBS kanalının yeni hukuk dizisi "All Rise" 23 Eylül 2019 Pazartesi akşamı ekran serüvenine başladı.

ALL RISE 1. SEZON 18 BÖLÜM!

Kanaldan ek bölüm siparişi almayı başaran diziler arasına giren All Rise'ın birinci sezonu 18 bölümden oluşacak.

ALL RISE DİZİSİNİN KONUSU

Kusurlu hukuk sistemi içinde Los Angeles halkına adalet getirmek için mübaşir, katip ve polislerle çalışan yargıçların, savcıların ve kamu avukatlarının kaotik, umutlu ve bazen absürtleşen hayatlarına odaklanan bir hukuk draması olarak tanımlanan All Rise'ın hikayesi; yeni atanan hakim Lola Carmichael (Simone Missick) karakterine odaklanıyor.

Saygın ve etkileyici bir bölge savcısı vekili olan Lola kısa sürede sınırları zorlamaya ve bir hakimin ne olabileceği beklentilerine meydan okumaya başlar.

20-01/02/all-rise-izle.jpg

ALL RISE OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda Simone Missick'e Wilson Bethel (Mark Callan), Marg Helgenberger (Lisa Benner), Jessica Camacho (Emily Lopez), J. Alex Brinson (Luke Watkins), Lindsay Mendez (Sara Castillo), Ruthie Ann Miles (Sherri Kansky) eşlik ederlerken; Reggie Lee (Thomas Choi), Nadia Gray (Ria), Mitch Silpa (Clayton Baker) tekrar eden rollerle karşımıza çıkacaklar.

Warner Bros. Television & CBS Television Studios yapımcılığında hazırlanan yapımın yürütücü kadrosu Greg Spottiswood, Len Goldstein ve Emmy ödüllü Michael M. Robin'den oluşuyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat