The Unicorn 1. sezon kaç bölüm sürecek? CBS duyurdu!

CBS komedisi The Unicorn ilk sezon kaç bölüm sürecek?

Volkan Küçükel
28 Ekim 2019 - 21:30
Kültür Sanat

Bill Martin ve Mike Schiff ikilisinin yaratıcısı olduğu Walton Goggins'li CBS komedisi "The Unicorn" 26 Eylül 2019 Perşembe akşamı ekran serüvenine başladı.

THE UNICORN 1. SEZON 18 BÖLÜM!

The Unicorn aldığı ek bölüm siparişi ile ilk sezon bölüm sayısını 18'e yükseltti. Herhangi ek bir bölüm onayı gelmediği müddetçe sezon 18 bölümden oluşacak.

THE UNICORN DİZİSİNİN KONUSU

The Unicorn'un hikayesinin merkezinde bir yıl önce karısının ölümüyle dul kalan iki kız çocuğu babası Wade (Goggins) bulunuyor.

Ergenlik çağındaki kızları Grace ve Natalie ile birlikte yaşayan Wade, çevresi tarafından artık birileriyle flört etmeye başlaması konusunda baskı görmeye başlar. Zor zamanlarında kendisinin yanında olan destekleyici ve şefkatli arkadaşları Forrest ve karısı Delia ile Ben ve karısı Michelle çok geçmeden Wade'e bir tanışma sitesinde profil oluşturma konusunda yardımcı olurlar.

Kızlarının ve en iyi arkadaşlarının kendisine verdiği destekle Wade hayatı ve aşkı yeniden yaşamaya hazırdır.

20-01/02/the-unicorn-1-sezon.jpg

THE UNICORN OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda Goggins'e Rob Corddry (Forest), Michaela Watkins (Delia), Omar B. Miller (Ben), Maya Lynne Robinson (Michelle), Ruby Jay (Grace), Makenzie Moss (Natalie), Devin Bright (Noah) gibi isimler eşlik ediyor.

CBS Television Studios yapımcılığındaki The Unicorn'un yürütücü yapımcı kadrosu yazarlar Bill Martin, Mike Schiff ile birlikte Aaron Kaplan & Dana Honor (Kapital Entertainment), Wendi Trilling, Peyton Reed'den oluşuyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat