Aşk Emek İster bitiyor mu? Dizi neden ekranlarda yok?

Birol Güven twitter hesabından "Aşk Emek İster" dizisinin akıbetini açıkladı.

resim yok
05 Temmuz 2013 - 15:13
Magazin

Aşk Emek İster hayranınlarının cevabını merakla bekledikleri soruyla ilgili yapımcı isimden açıklama geldi! Bu açıklama dizi hayranlarını rahatlatacağa benziyor!

 

Güven duyurdu!

 

Birol Güven twitter hesabından "Aşk Emek İster" dizisinin akıbetini açıkladı.

Show TV'nin dizisinin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor?

Başrollerinde Ekin Türkmen ve Furkan Palalı'nın yer aldığı Show TV'nin "Aşk Emek İster" dizisi birkaç haftadır yayınlanmıyordu.

 

İşte o açıklama:


Dizinin akıbeti merak konusu olurken yapımcı ve senarist Birol Güven twitter hesabından dizinin bitmediğini ve yeni bölümlerin çekildiğini:

"Aşk Emek İster bugün tekrar çekimlere başladı. 14 Temmuz Pazar saat 20.00'de yeni bölümümüzle  yayındayız" notuyla duyurdu.

Dizi hakkında

Yapımcılıgını Birol Güven’in yaptığı, yönetmenligini ise Hamdi Alkan’ın üstlendigi, başrollerini Ekin Türkmen, Furkan Palalı ve Müge Boz’un paylaştığı romantik komedi dizisi olan Aşk Emek İster’in senaryosu Birol Güven, Özlem Elginöz ve Yelda Açıkgöz tarafından yazılıyor.

Dizide ne anlatılıyor?

 

Hikayeye kısaca bakacak olursak:

Zengin bir fabrikatör olan Hikmet Bey’in oğlu Demir, eğitim için gittiği Amerika’dan döner. Okulunu bitirip de diploma sahibi olmayı başaramadığı için babası ona kızgındır.
[reklam]
Demir bu kızgınlığın fazla sürmeyeceğini, şirketlerinin başına geçeceğini zannederken, babası Hikmet Bey’in kendisi için çok daha başka planları vardır.

Hikmet Bey, bundan böyle şımarık oğlunun hayatı tanıması ve işi en alt basamaktan öğrenmesi için onu fabrikalarından birinde işçi olarak çalıştıracaktır.

Demir bu planı duyduğunda şok olur. Patronun oğlu olarak, kendi fabrikasındabir işçi gibi çalışacak ve kimse onun gerçek kimliğini bilmeyecektir. Demir babasının bu isteğine karşı çıkar. Hikmet Bey ise Demir’e bu planı kabul ettirmenin bir yolunu bulacaktır.

Demir istemeyerek gittiği fabrikada Deniz adlı işçi kızı görür görmez vurulur. Bundan sonra Demir ve fabrikadaki birbirinden renkli diğer karakterler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!...

 

 

AŞK EMEK İSTER - Aşk, aynı yöne birlikte bakmaktır.. Tıkla-izle!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat