Baba'nın 24. Bölümünde Emin ve Selahattin karşı karşıya geldi!

Show TV'nin sevilen dizisi Baba 24. Bölümüyle ekrana geldi. Peki Baba'nın 24. Bölümünde neler yaşandı? Baba 25. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baba'nın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Baba dizisinin konusu ne? İlhan ve Büşra'nın arasında neler yaşandı?

Volkan Usta
16 Kasım 2022 - 11:53
Kültür Sanat

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi Babadün akşam 2. sezon 9. bölümüyle ekrana geldi. Ölümle burun buruna gelen İlhan’ın hayatını Servet kurtardı. İlhan hastaneye yetiştirildi, hastanede olduğunu öğrenip onu görmeye gelen Begüm ise İlhan’ın Çöpköy’de yaşadığını öğrendi. Begüm, İlhan’a zarar gelmemesi için Selahattin’le konuşarak onu sert bir şekilde uyardı.

22-11/16/baba-6.jpg

Selahattin Çöpköy’de insanların erzak almasını engelleyecek yeni bir hamle yaptı. Bunun üzerine Emin, Çöpköy halkını yardımlaşmaya çağırarak yemek yapmak için herkesin elindeki malzemeleri ortaya koymasını teklif etti. İnsanları bir araya getirerek direniş başlatan Emin’in bu hamlesi Selahattin’i çileden çıkardı.

22-11/16/baba-2.jpg

KADİR GİDEREK KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Annesinin sevgilisinin şantaj yapması yüzünden Firuze, Selahattin’den gizlice para aldı. Selahattin çalınan parayı bulup getirmesi için Kadir’i görevlendirdi. Kadir elinden gelen her şeyi yapsa da Selahattin hep bir adım öne geçti.

22-11/16/baba-7.jpg

Servet’in gizlediği eski bir arabayı tamir edip satmaya çalışan Kadir'e Selahattin engel olur. Tam bu sırada Çöpköy halkı, Kadir’e yardım edebilmek için aralarında para toplayarak Selahattin’in parasını tamamladı. Kadir bölümün finalinde Selahattin’e parasını teslim etti.

22-11/16/baba-4.jpg

Bu sırada Selahattin, Kadir’i ailesiyle tehdit ederek Emin’in Salih ve ailesi için yaptığı evi yıkmasını istedi. Çaresiz kalan Kadir, eline balyozu aldı ve evi yıkmaya başladı. Emin oğluna engel olmaya çalışırken Selahattin, “Bütün bunları senin için yapıyor” sözleriyle Emin’i derinden sarstı.

22-11/16/baba-3.jpg

YENİ BÖLÜMDEN ÖN İZLEME SAHNESİ YAYINLANDI!

Baba’nın gelecek hafta ekrana gelecek yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. İlhan ile Büşra’nın romantizm dolu anlarının ekrana geldiği sahnede İlhan, Büşra’yı çok özlediğini anlatıyor.

22-11/16/baba-1668589034.jpg

Baba’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat