Baba'nın 25. bölümünde Servet ve Emin sonunda yüzleşiyor!

Show TV'nin sevilen dizisi Baba'nın 25. bölümünde yeni tanıtım yayınlandı. Peki Baba'nın 25. bölümünde neler olacak? Baba'nın 24. bölümünde neler yaşandı? Baba'nın oyuncu kadrosunda kimler var? Baba'nın konusu ne?

Volkan Usta
21 Kasım 2022 - 09:52
Yeni Bölüm

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi Babanın Salı akşamı ekrana gelecek yeni bölümünden üçüncü ön izleme sahnesi yayınlandı. Servet ve Emin arasında geçen konuşmanın dikkat çektiği sahnede Emin, Servet’in çocukluğuna dair detayları hatırlayıp anlatmaya başlayınca Servet, yaptığı her şeyi babasının hatırlamasından korkuyor. Emin’in geçmişe dair detayları hatırlaması ise akıllara “Emin, Servet’in yaptıklarını hatırlayacak mı?” sorusunu getiriyor.

22-11/21/baba-1-1669013612.jpg

BABA’NIN 25. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çöpköy halkı Selahattin’e karşı mücadele etmeye ve daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmaya çalışırken Selahattin’den beklenmedik bir hamle gelir. Salgın söylentilerinin ardından çıkan bambaşka bir gerçekle yüzleşen sürpriz bir isim, bu durumu düzeltmeye çalışır. Selahattin’in arkasında kim olduğunu öğrenen İlhan geçmişiyle derin bir hesaplaşma içine girer. Kadir ve Selahattin arasındaki çekişme hat safhaya yükselmeye başlar. Yaptığı planlarla yeniden harekete geçen Kadir, hiç hesapta olmayan ölümcül bir tuzakla karşı karşıya kalır.

22-11/21/baba-3-1669013618.jpg 

Baba’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat