Babil Ayşe (Aslı Enver) kimdir?

Ekranların yeni dizisi Babil'in oyuncuları ve hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Babil dizisi Ayşe kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri...

Merve Mutlu
17 Ocak 2020 - 16:21
Yeni Bölüm

Başrollerinde Halit Ergenç, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Ozan Güven, Mesut Akusta ve Birce Akalay'ın yer aldığı Babil dizisinin konusu ve oyuncuları oldukça dikkat çekiyor. Babil Ayşe kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri.. İşte tüm merak edilenler.. 

Babil Ayşe kimdir?

20-01/17/ayse-1579263192.jpg

Süleyman'ın asistanı olan Ayşe oldukça idealist bir genç kadındır. Akıllı ve güzel bir kadın olduğu kadar sempatik ve dürüst aynı zamanda da güçlü biridir. Ortaya çıkarması gereken bir sır vardır ve bu sırrı ararken İrfan'ın bazen karşısında bazen yanında olur. Zaman geçtikçe İrfan'dan etkilenecektir.

Babil dizisinde Ayşe karakterini Aslı Enver canlandırmaktadır.

Aslı Enver kimdir?

20-01/17/babil-ayse.jpg

10 Mayıs 1984 tarihinde, Kıbrıs Türkü bir baba ile, eğitim için Türkiye'den Londra'ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra'da dünyaya gelmiştir. 12 yaşına dek Londra'da yaşayan oyuncu daha sonra ailesiyle Türkiye'ye taşınmıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden ve Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT'de yayınlanan bir sit-com'da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır. İstanbullu Gelin dizisi ile kitlesini daha da artıran oyuncu Babil dizisinde Ayşe karakterini canlandırmaktadır. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat