Batwoman dizisi ne zaman başlıyor?

The CW kanalının yeni süper kahraman dizisi Batwoman'ın başlangıç tarihi belli oldu.

Volkan Küçükel
28 Haziran 2019 - 18:56
Kültür Sanat

Birçok süperkahraman dizisine ev sahipliği yapan The CW kanalının 2019-2020 yayın sezonunda ekranlara getirmek üzere DC'nin Batwoman karakterini merkezine alan yeni dizisi "Batwoman"ın başlangıç tarihi belli oldu.

BATWOMAN 1. SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİ!

The Vampire Diaries yürütücü yapımcısı Caroline Dries ve The CW kanalının süper kahraman dizilerinin mimarı Greg Berlanti'nin arkasında olduğu Batwoman 06 Ekim 2019 Pazar günü ekran serüvenine başlayacak.

19-07/01/batwoman.jpg

"BATWOMAN" KONUSU

Dizinin hikayesi; toplumsal adaleti sağlamak için güçlü bir tutkuya ve aklından geçeni söyleme konusunda doğal bir yeteneğe sahip olan Kate Kane karakterini merkezine alıyor.

Gotham sokaklarına Batwoman kimliğiyle çok iyi eğitilmiş bir sokak dövüşçüsü olarak adım atan ve her geçen gün artan suç ve şiddet olaylarının önüne geçmek isteyen Kate için henüz süper kahraman tanımlaması yapmak biraz güç! Aynı zamanda lezbiyen olan karakter şehir için umudun sembolü olmadan önce kendi sorunlarının üstesinden gelmeyi başarmalıdır.

BATWOMAN OYUNCU KADROSU

Ruby Rose'un ana karaktere hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosunda Dougray Scott, Elizabeth Anweis, Meagan Tandy, Camrus Johnson, Nicole Kang ve Rachel Skarsten gibi isimler de yer alıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat