Benim Adım Melek Halil (Kutsi) kimdir? Gerçek adı, nereli, yaşı...

TRT1 ekranlarının yeni sezon dizisi kadrosu ve hikayesi ile merak uyandırıyor. Benim Adım Melek Halil kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu
25 Eylül 2019 - 17:22
Yeni Bölüm

TRT1 ekranlarının yeni sezon dizisi kadrosu ve hikayesi ile merak uyandırıyor. Benim Adım Melek Halil kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Benim Adım Melek Halil kimdir?

19-09/25/halil-kimdir-1569420772.jpg

Halil, Şirinhanların oğludur. İyi kalpli ve yardımsever bir adamdır. Yıllar önce Melek'e aşık olan yüreği, bu imkansız olan aşk yüzünden kırılmış ve aşka küsmüştür. Kendini aşka kapatan Halil, Melek'in yeniden Antep'e dönmesi ile bu yarım kalan hikayede bulur kendini. Hislerini yeniden içinde bulan Halil'i ve aşkı Melek'i ise zor zamanlar beklemektedir. 

Benim Adım Melek dizisinde Halil karakterini Kutsi canlandırmaktadır. 

Kutsi kimdir?

19-09/25/kutsii.jpg

Lise yıllarında yakın çevresinin "sesin güzel" uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü "Aşk Payını Aldı"yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından "Sana Ne" albümünü çıkarttı. Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Lisesi'ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır. Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar'la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi'nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi. Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde "Duvardaki Resmin" şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir. Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine "3 Aralık 2010" tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat