Bergüzar Korel ablası Zeynep Korel'le ilgili basın açıklaması yaptı!

Magazin basınına bomba gibi düşen kardeş atışmasına son noktayı kardeş Korel koydu.

Merve Mutlu
11 Ekim 2019 - 15:22
Magazin

Başarılı ve güzel oyuncu Bergüzar Korel son günlerde ikinci çocuğunun müjdesini vermiş ve yeniden anne olma heyecanı yaşarken, Amerika'da yaşayan ablası Zeynep Korel'in yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

19-10/11/berggzar.png

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa adlı magazin programının haberine göre, Bergüzar Korel'in kardeşi Zeynep Korel, Chicago'ya taşınmış, gündelikçi olarak çalıştığını oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe gittiğini ve boş zamanlarında da saati 70 liraya köpek gezdirdiğini beyan etmişti. "Bunun daha aşağısı yok. 'Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?' diyenler çok. Hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil." diyen Zeynep Korel, magazin basınına bomba gibi düşmüştü.

19-10/11/beegzar.jpg

Oyuncu Bergüzar Korel de ajansı aracılığıyla yaptığı basın açıklamasında koydurduğu koruma tedbirinden bahsederek şunları söyledi:

Değerli Basın Mensupları,
Bir süredir bazı basın ve yayın kanalları üzerinden Bergüzar Korel’in kişiliği ve aile hayatı ile ilgili asılsız açıklamalar yapılmakta olduğuna üzülerek şahit olmaktayız. Bu açıklamalar özellikle hamile olduğu bu hassas dönemde kendisini ve tüm aileyi son derece üzmüştür. Maruz kaldığı mağduriyet ve bu süreçte yapıcı tüm çabalarının da sonuçsuz kalması sebebiyle üzülerek mahkemeye başvurmak durumunda kalmış ve Avukatı Naim Karakaya tarafından yapılan koruma tedbiri talebi İstanbul Aile Mahkemesince kabul edilmiştir. Mahkeme tarafından Bergüzar Korel’e, yazılı, sözlü, online, basın yolu ile ve sair herhangi bir şekilde psikolojik şiddet de dahil olmak üzere her türlü tehdit, hakaret, aşağılama, iftira veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunulması engellenmiştir.

Mahkeme kararı uyarınca, verilen tedbirlere uyulmaması halinde kanunda öngörülen cezai yaptırımlar aynen uygulanacaktır. Sağduyulu tüm tarafların alınan mahkeme kararına saygı göstereceğine inancımız tamdır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat