resim yok
28 Temmuz 2012 - 00:00

 

Geçtiğimiz haftalarda çıktığı Çeşme tatilinde Berrak Tüzünataç ile şezlong üzerinde sarmaş dolaş görüntülenen Çağatay Ulusoy, önceki gün Rumelihisarı’nda görüntülendi.
 
Günaydın Restoran’da arkadaşlarıyla buluşan genç oyuncu, çıkışta soruları yanıtladı. Tüzünataç’la aşk yaşamadığını söyleyen Ulusoy, güzel oyuncuyla artık görüşmediğini de açıkladı: “Ben ne yaşıyorsam arkasında dururum ve yaşadıklarımdan da asla pişmanlık duymam. ‘Bu piyasadan kimseyle olmam’ demiştim, bu sözümün hâlâ arkasındayım. Berrak’la aramızda hiçbir şey yok. Olanlar da göründüğü gibi değildi. O görüntülerden sonra görüşmeyi de kestim, kendisiyle görüşmüyorum.” Sevgilisi olup olmadığı sorusuna “Şu anda hayatımda kimse yok. Olursa el ele karşınıza çıkarım” yanıtını veren Ulusoy, daha sonra otomobilinin bagajından çıkardığı oltayı denize atarak balık tuttu.                

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat