Bir Aşk Hikayesi'nde bomba gelişmeler! [Video]

Bir Aşk Hikayesi, izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Dün gece neler yaşandı?

resim yok
03 Temmuz 2013 - 09:57
Magazin

FOX'un sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Bir Aşk Hikayesi, izleyenleri yine ekran başına kilitledi.

 

Dün gece neler yaşandı?

 

Sürprizler


Güney Kore dizisi “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”un (Mianhada, Saranghanda) Türkiye uyarlaması olan Bir Aşk Hikayesi'nde Aslı'nın kocası Yılmaz Korkut'un peşini bırakmadı ve Ceylan'ın karşısına çıktı.

 

Aşkları galip geldi

Ceylan'la Korkut Aslı yüzünden gerilimli anlar yaşasa da birbirlerine olan aşkları galip geldi.

Gönül'ün eski aşkı Korkut'la Emine'nin babası ortaya çıktı.

 

Heyecan dorukta!

FOX TV'de yayınlanan Bir Aşk Hikayesi dizisinde heyecan dorukta...

 

Neler yaşandı?

Bir Aşk Hikayesi'nin bu bölümünde: Yılmaz tarafından vurulan Tahsin'in saldırıdan yaralı kurtuldu. Gönül annesinin cenazesinde adeta yıkıldı.

Gönül'ün eski aşkı cenazeyi uzaktan izledi ve farkında olmadan oğlu Korkut Ali'yle tanıştı. Korkut Ali onu Yılmaz'ın adamı sandı.

Korkut'u görmeye giden Ceylan, Aslı'nın sözleriyle şaşkına döndü. Korkut'la Ceylan'ın araları Aslı yüzünden gerildi. Ceylan ve Korkut'un tartışması yüzüğü fırlatmaya kadar geldi. İkili Korkut Ali'nin hamlesiyle barıştı.
[reklam]
Aslı'nın çok bakımlı ve güzel olduğunu gören Ceylan derdini Eda'yla paylaştı. Eda da Ceylan'ı baştan aşağıya değiştirdi. Korkut, Ceylan'ı görünce çok şaşırdı. Ceylan ve Korkut başbaşa bir gece geçirdi.

Yılmaz Korkut'un evini öğrendi ve onu bulmak için oraya gitti. Yılmaz tarafından tartaklanan Emine, Ceylan'dan yardım istedi.

Korkut'un evine giden Ceylan'ın karşısına Yılmaz çıktı. Memduh, Tolga'nın kendi oğlu olup olmadığını öğrenmek için Gönül'ün evine geldi. Gönül ise onu evden kovdu...

Memduh Gönül'e yıllardır saklanan sırrı açıkladı ve oğullarının ölmediğini söyledi. Gönül duydukları karşısında şaşkına döndü.

 

İşte o anlar

 

 

BİR AŞK HİKAYESİ'NİN YILDIZLARI KONUŞTU! DETAYLAR BURADA!

 

Dizinin 14. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
banu21
oratlik iyice gerilimis yaaa off ceylan korkut askina bir seyolmasinda