Bless This Mess 2. sezon 2. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Lake Bell ve Dax Shepard'lı komedi dizisi Bless This Mess'in yeni bölümünde neler olacak? Bless This Mess 2. sezon 2. bölüm konusu ve fragmanı...

Volkan Küçükel
01 Ekim 2019 - 19:56
Kültür Sanat

"Bless This Mess" ikinci sezon başladı! ABC'nin komedi dizisi geçtiğimiz hafta ikinci sezon açılış bölümü "459" ile ekranlardaydı.

BLESS THIS MESS 2. SEZON AÇILIŞ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

New York'taki monoton ve tatmin edicilikten uzak yaşamlarını bırakan Rio ve Mike çiftinin daha basit ve sakin bir yaşam sürmek maksadıyla Nebraska'ya taşınmalarını ancak burada işlerin planladıkları gibi yürümeyeceğini anlamalarıyla gelişen olaylara odaklanan dizinin ikinci sezon açılış bölümünde Mike ve Rio, çekilen kura sonucunda Bucksnort'un geleneklerinden biri olan kolej futbolu sezon açılışı partisine ev sahipliği yapma hakkı kazanırlar. Ancak hiç kimse çiftin bu işin üstesinden gelebileceğine inanmamaktadır. Beau ve Kay ise kavga edip ayrıldıkları gerçeğini herkesten saklamaya çalışsa da bunun karmaşık bazı sonuçları ortaya çıkar.

19-10/01/bless-this-mess-izle.jpeg

BLESS THIS MESS 2. SEZON AÇILIŞ BÖLÜMÜ REYTİNGLERİ

Dizi; Dominic Dierkes'in senaryosunu kaleme alıp, Lake Bell'in yönetmen koltuğunda oturduğu bölümle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.8 reyting oranı ve 3.99 milyon izleyici rakamlarını elde ederek başarılı ekran performansını yeni sezona da taşımayı başardı.

BLESS THIS MESS 2. SEZON 2. BÖLÜM NE ZAMAN?

Rob Rosell'ın senaryosunu kaleme alıp; Ken Whittingham'ın (Grace and Frankie, American Housewife) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun ikinci bölümü "Phase Two" 01 Ekim 2019 Salı akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-10/01/bless-this-mess-2x02-foto1.jpg

BLESS THIS MESS 2. SEZON 2. BÖLÜM KONUSU

Mike ve Rio aşk hayatlarını heyecanlı hale getirmeye çalışır...

Beau'nun baskısıyla Mike ve Rio aşk hayatlarını yeniden canlandırma konusunda çalışmalara başlar.

Bu arada Constance ve Rudy, ordu görevinden Bucksnort'a erken dönen Constance'ın oğlu Brandon'a ilişkilerini nasıl açıklayacaklarının derdindedirler.

Oyuncu Kadrosu: Lake Bell (Rio), Dax Shepard (Mike), Ed Begley Jr. (Rudy), Pam Grier (Constance), JT Neal (Jacob), David Koechner (Beau), Lennon Parham (Kay), Langston Kerman (Brandon).

Konuk Oyuncu: Lisa Linke (Clara)

"Bless This Mess" (ABC) 2. sezon fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat