Bless This Mess 2. sezon 7. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Lake Bell ve Dax Shepard'lı komedi dizisi Bless This Mess'in yeni bölümünde neler olacak? Bless This Mess 2. sezon 7. bölüm konusu ve fragmanı...

Volkan Küçükel
19 Kasım 2019 - 22:04
Kültür Sanat

ABC'nin sevilen komedi dizisi "Bless This Mess" geçtiğimiz hafta sezonun altıncı bölümü "The Visit" ile ekranlara geldi.

BLESS THIS MESS 2. SEZON 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

New York'taki monoton ve tatmin edicilikten uzak yaşamlarını bırakan Rio ve Mike çiftinin daha basit ve sakin bir yaşam sürmek maksadıyla Nebraska'ya taşınmalarını ancak burada işlerin planladıkları gibi yürümeyeceğini anlamalarıyla gelişen olaylara odaklanan dizinin ikinci sezon altıncı bölümünde; Donna rahatlama gezisi iddiasıyla Mike ve Rio'yu ziyaret etmek için Nebraska'ya gelir. Ancak ikili hasata katılmaları yönünde gördükleri baskı sonrasında Donna'nın ziyaretinin arkasındaki asıl nedeni keşfederler. Ayrıca Donna'nın Beau ile yakınlaşmış olabileceği ihtimali ikilinin rüyarlarına kadar girer. Bu arada Constance'ın oğlu Brandon dükkandaki davranışlarıyla annesini çıldırtır, bu nedenle Constance onu oyalaması için Rudy'e iteler.

19-11/20/bless-this-mess-2x06.jpg

BLESS THIS MESS 2. SEZON 6. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Ken Whittingham'ın yönetmen koltuğunda oturduğu bölümle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 3.51 milyon izleyici rakamlarını elde ederek başarılı ekran performansını sürdürdü.

BLESS THIS MESS 2. SEZON 7. BÖLÜM NE ZAMAN?

Nathan Chetty'nin senaryosunu kaleme alıp; Molly McGlynn'ın (Grown-ish) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun yedinci bölümü "Six Out of Six" 19 Kasım 2019 Salı akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-11/20/bless-this-mess-2x07-1574204849.jpg

BLESS THIS MESS 2. SEZON 7. BÖLÜM KONUSU

Mike ve Rio, kendi çocuklarına sahip olduklarını düşündüklerinde anlaşmazlığa düşerler. Ve yakında Portia'nın altı domuz yavrusuna bakmak zorunda kaldıklarında ebeveynlik hayatının tadına bakacaklardır.

Bu arada, Kay ve Beau geleneksel Euchre turnuvası esnasında sonunda ortak bir zeminde buluşurlar.

Oyuncu Kadrosu: Lake Bell (Rio), Dax Shepard (Mike), Ed Begley Jr. (Rudy), Pam Grier (Constance), JT Neal (Jacob), David Koechner (Beau), Lennon Parham (Kay), Langston Kerman (Brandon)

"Bless This Mess" (ABC) 2. sezon fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat