Burcu Kara Kırmızı Oda dizisine konuk oluyor!

Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna yeni isim..

Merve Mutlu
26 Ekim 2020 - 13:10
Gündem

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan tv8 ekranları için ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak hazırlanan ve her bölümü hem hikayeleri hem de oyunculukları ile adından sıkça söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde yeni bir oyuncu daha konuk olacak.

20-10/26/kirnizi.jpg

Bir psikiyatri merkezindeki terapileri konu alan ve hayatları acılarla dolu olan hastaların geçmişlerine giderek onları iyileştirmeye çalışan doktorları merkezde tutan dizi, başrollerinde Binnur Kaya (Doktor Hanım), Tülin Özen (Doktor Piraye), Burak Sevinç, Meriç Aral (Doktor Deniz), Halit Özgür Sarı'yı (Doktor Murat) bir araya getirerek ekranlarda fırtınalar estirmeyi başardı. Alya, Meliha, Osman gibi hastaların duygusal hikayelerini aktaran diziye yeni bir hikaye daha ekleniyor.

Burcu Kara Kırmızı Oda dizisine konuk oluyor!

20-10/26/kirmizi-oda-burcu-kara.png

Kırmızı Oda dizisinin 9. bölümüne konuk olan isimlerden biri Burcu Kara oldu. Kara dizide, psikolojik bir sorun yaşayan kızını psikiyatriste götüren bir anneyi canlandıracak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat