Beyti Engin Kırmızı Oda dizisine konuk oluyor!

Kırmızı Oda dizisinin konuk oyuncusu belli oldu.

Merve Mutlu
26 Ekim 2020 - 13:22
Gündem

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan tv8 ekranları için ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak hazırlanan ve her bölümü hem hikayeleri hem de oyunculukları ile adından sıkça söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde yeni bir oyuncu daha konuk oluyor.

20-10/26/kirnizi-1603707918.jpg

Bir psikiyatri merkezindeki terapileri konu alan ve hayatları acılarla dolu olan hastaların geçmişlerine giderek onları iyileştirmeye çalışan doktorları merkezde tutan dizi, başrollerinde Binnur Kaya (Doktor Hanım), Tülin Özen (Doktor Piraye), Burak Sevinç, Meriç Aral (Doktor Deniz), Halit Özgür Sarı'yı (Doktor Murat) bir araya getirerek ekranlarda fırtınalar estirmeyi başardı. Her bölümü yüksek izlenme alan ve kesitleri sosyal medyada oldukça sık paylaşılan dizinin ekibine yeni bir isim konuk olacak.

Beyti Engin Kırmızı Oda dizisine konuk oluyor!

20-10/26/beyti-engin.png

Sevilen dizinin 9. bölümüne konuk olacak isim Beyti Engin oldu. Engin dizide sorun yaşayan çocuğunu psikiyatriste götüren bir babayı canlandıracak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat