Camdaki Kız yeni sezondan ilk kareler!

Kanal D'nin adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız yeni sezona Perşembe akşamı başlıyor! İşte yeni sezondan ilk kareler!

Gülcan Demirhan
13 Eylül 2022 - 11:56
Kültür Sanat

Camdaki Kız’da Yeni Sezon Heyecanı Başlıyor…

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini konu alan dizisi “Camdaki Kız” yeni sezonun ilk bölümü ile bu Perşembe ekranlara geliyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız’ın ekrana gelecek yeni bölümünde;

Alp’le kavga ettiği için hapishanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile arasında olanlardan dolayı suçluluk hissetmektedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak üzeredir. Yaşadıklarından dolayı azap içinde olan Muzo, kendisini yine odasına hapsetmiştir. Nalan’la iletişim kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutluluğu içindedir. Nalan’ın odasında bulduğu gizemli not ise Hayri ile arasında olanları bilenlerin sadece ikisi olmadığını gösterir.

Camdaki Kız yeni sezonun ilk bölümü ile 15 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D’de.

İşte yeni sezondan ilk kareler!

22-09/13/camdaki-kiz-2.jpg22-09/13/camdaki-kiz-1.jpg22-09/13/camdaki-kiz-3.jpg22-09/13/camdaki-kiz-4.jpg22-09/13/camdaki-kiz-6.jpg22-09/13/camdaki-kiz-9.jpg22-09/13/camdaki-kiz-10.jpg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat