Can Yaman "libido" açıklaması hakkında konuştu!

Ekranların sevilen ismi Can Yaman'dan yeni açıklama geldi.

Merve Mutlu
30 Ocak 2020 - 14:43
Magazin

Tepki çeken çıkışları ve açıklamaları ile geçtiğimiz ayların en çok konuşulan isimleri arasına giren ve kırdığı potlar nedeniyle linç yiyen oyuncu Can Yaman, askerlik dönüşü yeni bir açıklama yaptı. 

20-01/30/can-yaman-selen-soyder.png

Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Can Divit karakteri ile büyük beğeni toplayan ve özellikle yurt dışında izleyicilerin gözdesi haline gelen Can Yaman peşi sıra hatalı açıklamalar yapmıştı. Eski partneri Selen Soyder'i kast ederek "'Hangimiz Sevmedik' dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar... Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; Hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye “Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu” diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk." diyerek tepkilerin odağı olan Can Yaman, libido hakkında yaptığı açıklamalar konusunda yeni bir açıklama yaptı. 

"Dikkat etmem gerekirmiş."

20-01/30/xan-yaman.jpg

Vatani görevini yerine getiren ve askerden dönen Can Yaman'ın ertelenen dizisi, Faruk Turgut'un açıklaması ile tamamen iptal olmuştu. Oyuncu Yaman ise yaptığı açıklama hakkında şu sözleri söyledi. "Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus... Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat