Kobe Bryant'ın eşi Vanessa'dan ilk açıklama geldi!

Başarılı basketbolcu Kobe Bryant'ın ölümünün ardından, eşi ilk kez konuştu.

Merve Mutlu
30 Ocak 2020 - 12:19
Gündem

NBA ve Los Angeles Lakers'ın unutulmaz isimlerinden biri olan Kobe Bryant geçtiğmiz günlerde geçirdiği bir kazada yaşamını kaybetmişti. California eyaletinin Calabasas kenti yakınlarında yaşanan helikopter kazasında kızı Gianna ile hayata gözlerini yuman Bryant'ın ölümü büyük bir hüzün yarattı. 

20-01/30/kobe-bryant.jpg

Tüm dünyanın tanıdığı eşi Kobe Bryant'ı ve kızı Gianna'yı kazada kaybeden Vanessa Byrant basına konuşmaktan uzak durdu ancak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygularını dile getirdi. Acılı kadın profil fotoğrafına Kobe ve Gianna'nın birlikte çekilmiş bir karesini koyarken yaptığı açıklama ile de duygusal anlar yaşattı.

20-01/30/vanessa.png

"Kızlarım ve ben, bu korkunç dönemde bize destek olan ve sevgisini gösteren milyonlara teşekkür etmek istiyoruz. Dualarınız için minnettarız. Kesinlikle dualarınıza ihtiyacımız var. Sevgi dolu eşim Kobe ve biricik tatlı kızım Gianna'nın ani ölümüyle yıkıldık. Ayrıca Pazar günü aynı kazada sevdiklerini kaydeden diğer ailelerin kayıpları için de mahvolduk. Acılarını içtenlikle paylaşıyoruz. Şu an acımızı tarif edecek bir kelime yok. Kobe ve Gianna'nın ne kadar çok sevildiğini gördükçe biraz da olsa avunuyorum. Onlara sahip olduğumuz için kendimizi kutsanmış hissediyoruz. Dilerim sonsuza dek bizimle olurlar. Onlarsız bir hayatı hayal etmek dahi imkansız. Ancak her sabah biricik kızım ve Kobe için uyanmalı ve hayatımıza devam etmeliyiz. Gigi, yolumuz aydınlatmak için üzerimizde parlıyor. Onlara karşı olan sevgimiz sonsuz ve ölçülemez. Onlara bir kez daha sarılmayı ve öpmeyi dilerdim. Sonsuza dek onlarla kalmayı isterdim. Acımızı paylaştığınız ve bize destek olduğunuz için tekrar teşekkür ederim. Bu yeni yaşadığımızı süreci yönetirken mahremiyetize saygı göstermenizi temenni ediyoruz. Mamba Team Ailesi'ni onurlandırmak için Mamba Spor Vakfı olarak bu trajediden etkilenenlere destek olmak oadına MambaOnThree isminde ödenek hazırladık. Bağış yapmak için MambaOnThree.org'a girebilirsiniz. Kobe ve Gianna'nın mirasını ileriye taşımak için vakfın sitesini de ziyaret etmeyi unutmatın. Bizi dualarınızla ayakta tuttuğunuz ve Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri ve beni bu kadar sevdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim." 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat