Cansu Dere ve Acun Ilıcalı'nın dizi anlaşması iptal oldu! Oyuncu Netflix'i seçti!

tv8'in patronu Acun Ilıcalı ve oyuncu Cansu Dere'nin anlaşması bozuldu.

Merve Mutlu
18 Temmuz 2019 - 15:51
Magazin

Son olarak puhutv platformunun Şahsiyet dizisinde rol alan ve uzun süredir ekranlarda yer almayan  başarılı oyuncu Cansu Dere, sezon boyunca sık sık yeni dizi ve proje iddiaları ile gündeme gelmişti. Sevilen oyuncu, yapımcı Fatih Aksoy ve Acun Ilıcalı ile bir araya gelerek, tv8'in yeni dizisinde başrolde yer alacağı müjdesini birlikte vermişti.  

19-07/18/acun-cansu.png

Acun Ilıcalı'nın paylaştığı videoda, "Şu an muhteşem 3'lü buluştuk. Hayırlı olsun. Cansu Dere, sevgili Fatih Aksoy'un yapımcılığında çok güzel bir diziyle tv8'de olacak. Teşekkür ediyoruz kendisine.. Cansu'yu aldık, bu bize yeter." sözleri ile müjdesini verdiği anlaşma bozuldu. 

Medyapım konuyla ilgili bir paylaşım yaptı. "Yeni yayın döneminde Medyapım tarafından TV8 için yapılacak olan projenin başrolü için Sayın Cansu Dere ile görüşülmüş ve anlaşılmıştı. Cansu Dere ile yapılan bu anlaşma tarafların karşılıklı mutabakatı ile sonlandırılmıştır. Kamuoyuna duyururuz." sözleri ile yapılan paylaşıma göre Cansu Dere tv8 ekranlarında yer almayacak. 

 

19-07/18/medyapim.png

İddialara göre: Cansu Dere'ye Tv8 için çekilecek olan yapımda yer alması için bölüm başı 100 bin lira teklif gitti. Başta kabul eden oyuncuya "A Love You Story" hikayesini sunuldu. Cansu Dere okuduktan sonra bu hikayenin Anne dizisinden pek farklı olmadığından kendini tekrarlamak yerine diziyi kabul etmedi. Yapım başka senaryolar da sundu, hatta kanal Hekimoğlu dizisi de seçenekler arasındaydı. Fakat Cansu Dere Tv8'de olmayı tercih etmediği için projeden ayrılmayı seçti. 

Diğer bir iddia da Cansu Dere'nin Netflix dizisinde yer almak istemesiydi. Yeni sezonda her nerede olursa olsun bir yapımda karşımıza çıkacak gibi görünen Dere'nin hamlesini ise Eylül ayında hep birlikte göreceğiz.. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat