Cansu Fırıncı Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna dahil oldu!

Sevilen dizi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Merve Mutlu
21 Eylül 2020 - 12:09
Gündem

TRT1 ekranlarının ES Film imzası taşıyan dizisi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılıyor. Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. 

20-09/21/payitaht.jpg

Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan ve Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizi 21 Eylül'de yeni sezon için yeniden sete giriyor.

Cansu Fırıncı Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna dahil oldu!

20-09/21/cansu-firinci.jpg

Yakın bir zamanda yeni sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanan sevilen dizinin kadrosuna katılan isimlerden biri de İzak Fernandez karakteri ile Cansu Fırıncı oldu. Fırıncı daha önce Urfalıyam Ezelden, Kızlarım İçin, Mehmetçik Kutlu Zafer, Hizmetçiler ve Kırgın Çiçekler dizilerinde rol almıştı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat