Hakan Bilgin Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna dahil oldu!

Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Merve Mutlu
21 Eylül 2020 - 12:08
Gündem

TRT1 ekranlarının ES Film imzası taşıyan dizisi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılıyor. Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. 

20-09/21/payitaht.jpg

Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan ve Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizi 21 Eylül'de yeni sezon için yeniden sete giriyor.

Hakan Bilgin Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna dahil oldu!

20-09/21/hakan-bilgin.jpg

Kadrosunda birbirinden başarılı isimleri bir araya getiren tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni sezonunda yer alacak yeni isimlerden biri de birçok başarılı projede yer alan Hakan Bilgin oldu. Bilgin daha önce Yılan Hikayesi, Aşkım Aşkım, Aslı ile Kerem, Alacakaranlık, Kayıt Dışı, Kolay Gelsin, Küçük Ağa, Nerdesin Birader ve Ege'nin Hamsisi gibi birbirinden başarılı projelerde yer almıştı. Hakan Bilgin Payitaht Abdülhamid dizisinde Kristafor Mikaelyan karakterine hayat verecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat