Carolin oldu 'Emily'!Üç farklı karakteri canlandıracak!

Kahire kökenli bir Osmanlı Ailesi'nin günümüzde yaşayan fertlerinin hikayesini anlatan dizi, Wilma Elles'in konuk olacağı yeni bölümleriyle izleyenleri ekran başına çekecek.

resim yok
13 Temmuz 2013 - 03:49
Magazin

Kahire kökenli bir Osmanlı Ailesi'nin günümüzde yaşayan fertlerinin hikayesini anlatan Kahireli Palas, Wilma Elles'in konuk olacağı yeni bölümleriyle izleyenleri ekran başına çekecek.

 

Pop şarkıcısı


Genç ve ünlü bir pop şarkıcısı olarak Kahireli Palas'a gelen Emily (Wilma Elles) geçmişin sırlarıyla Kahireli ailesinin karşısına çıkacak ve güzelliği, neşesi, samimiyetiyle herkesi bir anda kendine çekecektir.

 

Sıkıntı kaynağı!

Rezzan Hanım'ı da samimiyetiyle büyüleyen Emily, bir tek Kemal Bey için sıkıntı kaynağı olacaktır.

Kemal, Emily'e her baktığında yasak aşkı Martha'yı hatırlayacak ve geçmişte kalan büyük aşk gözünde canlanacaktır.

 

Dengeler değişecek

Kimliğini gizleyen Emily, Kemal Bey'e kızı olduğunu söylediğinde Kahireli Palas'ta bütün dengeler değişecek ve ilişkiler yeni bir boyut kazanacaktır.

 

Sorular...

Emily, yıllarca annesinin nefretle bahsettiği Kemal'i affedebilecek midir? Rezzan, Emily'nin biriktirdiği öfkeden payını nasıl alacaktır?

 

Üç farklı karakteri aynı anda canlandıracak!

Wilma Elles'in Kahireli Palas'taki rolünün en ilginç özelliği ise, Elles'in Emily'i, Emily'nin annesi Martha'yı ve Martha'nın yaşlılığı olmak üzere üç farklı karakteri aynı anda canlandıracak olması.

 

Adres: Fox

Kahireli Palas, hafta içi her gün saat 19.20'de Fox ekranlarında yayınlanıyor.

[reklam]

21. bölümde neler olacak?

 

Dizinin 15 Temmuz'da yayınlanacak bölümünün kısa özeti şöyle: Zeynep cd’yi dinler ve Ali’ye olan güveni alt üst olur.. Cd’ yi dinlemesi için Ali’yi de çağırır ve O’na da dinletir. Ali oldukça şaşkın olsa da bunun Murat’ın bir oyunu olduğunu anlayarak evden apar topar çıkar.

 

Ali’nin Murat’a vereceği tepki ne olacak? Aralarında neler yaşanacak? Ali bir yandan Zeynep’i ikna etmek için uğraşır.. Berna’da Zeynep’e destek halindedir. Kemal ve Rezzan ise çocuklarının arasını düzeltmek için uğraş içindedir. Ali aradığı desteği Berna’dan bulur. Artık dertleşmek için gittiği yer kafe’dir. Berna’nın Ali’ye verdiği tavsiyeler işe yarayacak mı? Sinan komadan çıkmış ve ifadesini vermiştir. Bu ifade Murat’ı nasıl etkileyecek.. Murat tamamen özgür kalabilecek mı?

 

Sibel son yaşanan durumlardan da yararlanarak, Zeynep’in kafasını karıştırmaya devam etmektedir. Emel,kızı Esra’nın yanından dönmüştür. Kızlar O’na destek olmaya devam eder. Zeynep Ali’nin Murat’la konuşmasını beklerken, bu konuşmayı yapan Murat olur. Ali’nın odasına gider… Murat Ali’yi bu kadar şaşırtacak neler söyleyecek?

 

 

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA 'SARI SELİM'İ KİM CANLANDIRACAK? DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat