‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin 2. Sezon finaliyle BluTV'de yayında!

aşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Behzat Ç'nin yeni macerası Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin 2. sezon finaliyle izleyiciyle buluşuyor. Peki Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 3. sezonu gelecek mi? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin 3. sezonu ne zaman yayınlanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. sezon 6. bölümde neler oldu? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 3. sezonda neler yaşanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin konusu ne? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi oyuncu kadrosunda kimler var? Erdal Beşikçioğlu kimdir?

Volkan Usta
18 Ocak 2024 - 19:27
Kültür Sanat

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’de yayınlanan, ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ikinci sezon sezon finali bugün yayına girdi.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. Sezon 6. Bölümde Neler Yaşandı?

Başkomiserin planı kusursuz işlerken, basit bir hata her şeyi tepetaklak eder. Beklemedikleri bir karşılaşma ise, Cinayet Şube için büyük bir ipucuna dönüşür.

Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Evliya Aykan, Burak Dakak, Ayça Eren, Derin Beşikçioğlu, Eray Eserol, Önder Selen ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü ekibe geçen sezon konuk oyuncu olan Özge Yağız ve Selen Öztürk yine eşlik ederken bu sezon kadroya Sergen Deveci, Alper Kut ve usta oyuncu Devrim Yakut dahil oldu. Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın otururken, senaryo Ercan Uğur imzası taşıyor.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ 2.sezon finaliyle şimdi sadece BluTV’de yayında. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin