Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Galata Canavarları Ne Zaman Çıkacak?

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Galata Canavarları ortaya çıktı. Yahşi Batı'nın devam filmi olacağı söylenen Galata Canavarları ne zaman vizyona girecek?

Oğulcan Özsezgi
25 Aralık 2021 - 00:11
Kültür Sanat

Cem Yılmaz’ın yıllar yıllar önce çektiği en iddialı filmlerden biri olan Yahşi Batı’yı mutlaka izlemişsinizdir. Farklı mizahı ile dikkat çeken yapım için ne zaman bir devam filmi gelecek diyorduk. Beklediğimiz devam filmi için ise ilk açıklama geldi. Cem Yılmaz yeni filmi Galata Canavarları için sosyal medya üzerinden bir duyuru yaptı. Peki Galata Canavarları ne zaman vizyonda olacak?

Filmin ne zaman geleceği dışında önemli bilgilerinin de ortaya çıktığını belirtelim. Hem bu bilgilerden hem de vizyon tarihinden söz edeceğiz.

Galata Canavarları 2023 Yılında Geliyor

Yahşi Batı’nın devamı gibi göreceğimiz yapımda, yine aynı karakterlerin yer almasını bekliyoruz. Fakat bu kez ülke dışında geçen bir hikaye değil de İstanbul’da geçecek olan bir hikaye ele alınacak.

Bir dönem İstanbul’u karıştıran ve sadece sanatçıları öldüren bir seri katilin hikayesi ele alınacak. Çok büyük ihtimalle bu kez başrol karakterlerimiz seri katilin peşine düşecek ve onu yakalamaya çalışacak.

Yine komedi dolu bir yapım olarak gelmesini beklediğimiz Galata Canavarları için vizyon tarihi ise kesin olarak belli değil. Filmin vizyon tarihi için tek bildiğimiz 2023 yılında gelecek bir yapım olması.

21-12/25/galata-canavarlari.jpg

Tanıtım ya da fragman gibi içerikler de haliyle yok. Bunlar yerine sadece Cem Yılmaz’ın duyuru için kullandığı afiş görselinin yer aldığını görüyoruz. Görselde de hiçbir oyuncu ya da tarih gözükmüyor. Zaten yazının içerisine de bu afişi ekleyeceğiz.

Galata Canavarları için daha detaylı duyurular yapıldığı zaman da yine sizlerle paylaşıyor olacağız. Özellikle filmden bir fragman ya da tanıtım videosunu çok merak ediyoruz ama bunun için bir hayli erken olduğunu da eklemek lazım. Önce çekimlerin başlaması lazım.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat