Cihangir Ceyhan Çukur kadrosunda!

Sevilen oyuncu Cihangir Ceyhan Show Tv ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un kadrosuna dahil oldu!

Nurşah
30 Nisan 2019 - 14:30
Gündem

Ay Yapım imzası taşıyan Show Tv ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'da yaşanan ayrılıkların ardından, yeni isimler de kadroda görünmeye başladı! Sevilen dizinin kadrosuna, Sıfır Bir dizisi ile yakından tanıdığımız Cihangir Ceyhan'ın da dahil olduğu söyleniyor!

19-04/30/cihangir-ceyhan-cukur.Jpeg

Cihangir Ceyhan Çukur dizisinin kadrosuna katıldı!

Çukur dizisinin ekrana gelen 63. bölümünde Akşın karakterini canlandıran İlayda Alişan kadrodan ayrıldı. Duygusal sahneler ile ekrana gelen yeni bölümde Azer Kurtuluş karakteri ismi de izleyicinin kulağına çalınmıştı... Birsen Altuntaş'ın paylaştığı habere göre, dün akşamdan bugüne izleyicinin dikkatini çeken Azer karakterini ise Cihangir Ceyhan canlandıracak...

19-04/30/ukur-azer-cihangir-ceyhan.jpg

Cihangir Ceyhan'ı geçtiğimiz senelerde Sıfır Bir adlı internet dizisinde Cio karakteri ile izlemiştik. Dizide canlandırdığı karakterin ölmesinin ardından Ceyhan'ın ismi geçtiğimiz yaz Çukur dizisi ile anılmıştı. Hatta sevilen oyuncunun, dizide büyük bir merak uyandıran ve hala büyük bir merakla beklenen Akın Koçovalı karakterini canlandıracağına dair söylentiler bulunuyordu.

 19-04/30/ukur-azer-kurtulus-1556623010.jpg

Tüm bu gelişmelerin ardından Çukur dizisinde Cihangir CeyhanAzer Kurtuluş rolü ile Show Tv ekranlarında göreceğiz. İzleyiciler tarafından ters köşe olarak nitelendirilen bu durumun dizinin konusunda nasıl bir etkisi olacağı ise önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat