Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü sürprizlerle dolu olacak!

TRT ekranlarının çok sevilen, ilgiyle izlenen ve bu sayede reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü heyecan dolu sürprizlerle gelecek. İşte detaylar..

Merve Mutlu
27 Kasım 2018 - 13:26
Magazin

TRT1 ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, heyecan ve sürpriz dolu bir bölümle geliyor. Son bölümde İlbilge Hatun’un babası Umur Bey ile birlikte obaya devletin vergi tahsildarları olarak gelmesiyle, Kayılar ve Umuroğulları arasında büyük bir gerilim doğması dizinin seyrini oldukça etkiledi.

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul'da zaten araları gergin olan Kayılar ve Umuroğulları'nın arası, İlbilge Hatun’un Ertuğrul’u yanlışlıkla da olsa hançerlemesinin ardından daha da geriliyor. 

18-11/27/dirilis-ert-1543314826.jpg

Ertuğrul, İlbilge’nin gerçek yüzünü öğrenmiş ve onunla hesaplaşmıştı. Diğer yandan Osman ile Savcı, Ertuğrul’un yetişmesiyle Dragos’un adamlarının elinden kurtulmuştu. Turgut ve Mergen, Ertuğrul’un emriyle gizli sandığın anahtarını ele geçirebilmek için Moğol komutanlarının içine sızmış, ancak sonradan ifşa olmuşlardı. Osman ve Savcı’yı bulmak için zindandan kaçan Gündüz ise, vuruşma yerine geldiğinde Dragos’un eline düşmüştü. Dragos, Gündüz’ün hançeriyle Umur Bey’i öldürmüş ve bu suçu Gündüz’ün üzerine yıkmayı başarmıştı...

18-11/27/ilbige-hatun.jpg

           
Umur Bey’in Gündüz tarafından öldürüldüğünü düşünen İlbilge, bu büyük acısından sonra ne yapacak? Kayılar ile Umuroğulları arasındaki husumet, daha da derinleşecek mi? Ertuğrul, tüm bu olayların arkasında olduğunu düşündüğü Dragos’u bulabilecek mi? Dragos’un yeni tuzağı ne olacak? Gündüz, kendisini temize çıkarabilecek mi? Turgut ve Mergen, Moğolların elinden kurtulup gizli sandığın anahtarına ulaşmayı başarabilecek mi?

Ertuğrul, üzerine oynanan oyunları bertaraf edip Söğüt’ün huzur ve emniyetini tesis edebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00'da TRT1'de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat