resim yok
19 Aralık 2013 - 09:07
Magazin

Uydu yalan söylemez!

"Çocuklarımı Sinan Akçıl'ın evine asla götürmedim. Sinan'la Almanya tatiline gitmedim" diyen Ebru Şallı'yı, açık unuttuğu 'konum bildirimi' ele verdi!

 

İNKAR ETMİŞTİ

Teknoloji çağında hiçbir şey gizli kalmıyor!

Ebru Şallı, Sinan Akçıl'la ilişkisini kabul etti ama hakkında çıkan bazı haberleri yalanlamayı sürdürüyor.

Şallı son olarak 'Eski eşi Harun Tan'ın karşı çıkmasına rağmen çocuklarını sevgilisi Sinan Akçıl'ın evine götürüyor' haberlerini inkar etmişti.

 

AH ŞU INSTAGRAM!

Ünlü manken, Akçıl'la 10 Kasım'da Almanya'da tatil yaptığı iddiasını da reddetmişti.

Ancak ünlü manken, fotoğraf paylaştığı Instagram'da yer alan 'konum bildirimi' uygulamasını açık unutunca, yakayı ele verdi; hem çocuklarını Akçıl'a götürdüğü, hem de Almanya'ya gittiği ortaya çıktı.

 

TAN REST ÇEKMİŞTİ

Velayeti Ebru Şallı'da olan 3 yaşındaki Pars'ın tavırları; Harun Tan'ı endişelendirmiş ve Tan; eski eşine 'Aşkından çok oğlunla ilgilen' resti çekmişti...

Ebru Şallı'nın geçtiğimiz gün sosyal medyada paylaştığı bir 'uyarı notu' eski eşi Harun Tan'ı küplere bindirmişti.[reklam]

Şimdilerde Sinan Akçıl'la doludizgin bir aşk yaşayan Şallı'nın paylaştığı not; velayeti kendisinde bulunan 3 yaşındaki Pars'ın yuva öğretmeninden geliyordu. Bu uyarı notuna göre; Pars, bir arkadaşının kolunu ısırmış ve ardından ondan özür dilemişti.

Bunu duyan ve Pars'ın tavırlarından endişe eden Harun Tan; Temmuz'da boşandığı Şallı'ya rest çekti.

Sinan Akçıl aşkı yüzünden Harun Tan'ın babası Oral Tan'dan da veto yiyen Ebru Şallı bu kez eski eşiyle karşı karşıya geldi. Dedikodulara göre; Harun Tan, Pars'ın tavrından dolayı Şallı'yı suçladı.

Akçıl'la sık sık yurt dışına gittiği için eski eşinin 3 yaşındaki oğlunu ihmal ettiğini düşünen sosyetik işadamı; Ebru Şallı'ya; "Aşkından çok oğlunla ilgilensen iyi olur. Yoksa tıpkı Beren gibi Pars'ın da velayetini alırım" diye sert bir uyarıda bulundu.

Bu arada Harun Tan'ın yakın çevresine; "Çocuklarım olmasa Ebru'nun yüzünü bile görmem" dediği de konuşulanlar arasında!

 

 

ÜNLÜ İSİMLERİN YENİ GÜZELLİK İKSİRİ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin