Merve Mutlu
06 Ekim 2020 - 14:29
Gündem

Hazırlıkları 25 Film tarafından yürütülen ve Fox'un yeni sezon dizileri arasında yer alan Kefaret'in oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın yer aldığı diziye yeni bir isim daha katıldı.

20-10/06/kefaret.jpg

Mesude Erarslan'ın yöneteceği, Mahinur Ergun'un ise kaleme aldığı yeni dizinin hazırlıkları devam ediyor. Cast direktörlüğünü Blacklist'in yaptığı dizinin kadın başrolü sevilen güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay olurken erkek başrolü de Mert Fırat olmuş, başarılı aktör Yurdaer Okur'un da ana kadroda Yeşilçay'ın eşini canlandıracağını sizlere duyurmuştur. Yeşilçay ve Okur çiftinin çocuklarını da  Lavinya Ünlüer ve Göktan Oktay Göztepe'nin canlandıracağının kesinleşmesinin ardından cast çalışmaları hız kazandı.

Ege Kökenli Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizisi Kefaret'in kadrosunda!

20-10/06/ege-kokenli.jpg

Daha önce birbirinden başarılı projelerle karşımıza çıkan başarılı ve güzel oyuncu Ege Kökenli, Mert Fırat'ın hayat vereceği başkomiser Sinan'ın eski sevgilisi Nil'i canlandırmak üzere Kefaret dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat