Elit İşcan'ın taciz davası açtığı Efecan Şenolsun beraat etti!

Efecan Şenolsun'un taciz davası beraatle sonlandı.

Merve Mutlu
11 Şubat 2021 - 18:43
Gündem

Geçtiğimiz Kasım ayında, oyuncu Elit İşcan'ın, Yaşamayanlar adlı dijital dizisinin setinde kendisi gibi oyuncu olan Efecan Şenolsun tarafından tacize uğradığını açıklaması ve mahkemeye başvurması büyük ses getirmişti. Şenolsun’un 17 yıl 4 ay hapis istemiyle yargılandığı davada bugün sona gelindi.

21-02/11/efecan-1613061321.png

Bir dönem internette yayınlanan “Yaşamayanlar” dizisinin setinde rol arkadaşı Elit İşcan’a cinsel saldırı ve hakarette bulunduğu iddia edilen Efecan Şenolsun'un yargılandığı dava sona erdi. Tanık olarak dinlenen Yeşim Girgin'in "Oyuncular Sendikası olarak Efecan Bey’le de görüştük. Kendisi olay sırasında alkollü olduğunu kabul etti. Temas olayının sadece omzuna dokunmak olduğunu, cinsel tacizde bulunmadığını söyledi." sözleriyle olayı ifade ettiği davadan Şenolsun beraat etti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin