Eski Hürrem'in dönüşü muhteşem olacak!

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli, diziden ayrılmadan önce yeni bir projeye imza attığı iddia edildi.

resim yok
24 Haziran 2013 - 10:04
Magazin

Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl ile tanıdığımız ve son dönemde diziden ayrılmasıyla gündemden düşmeyen Meryem Uzerli hakkında bomba iddia!

 

İşte bu iddia ve ayrıntılar:

 

Yeni bir proje yolda!


Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli, diziden ayrılmadan önce yeni bir projeye imza attığı iddia edildi.

 

Dönüşü ses getirecek!


"Muhteşem Yüzyıl"ın Hürrem Sultan 'ı Meryem Uzerli'nin dönüşü muhteşem olacak!

 

İmza atmış bile!

Zira az para aldığı gerekçesiyle Almanya 'ya giden Uzerli'nin yeni bir projeye imza attığı ortaya çıktı.

Takvim'in haberine göre Uzerli, diziden ayrılmadan önce başka bir proje için imza attı.

 

Ücreti de yüksek!

Bunun için yüklü miktarda transfer parası aldı.

Hatta Muhteşem Yüzyıl dizisindeki parasını da üçe katladı.

 

Merak konusu...

Şimdi herkes Meryem'in yeni dizisini merak ediyor.

 

Uzerli'nin kariyeri

12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg'a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.
[reklam]
Genç oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmaya başladı. Uzerli, aynı zamanda Almanya'da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor. Türkçesi ise son döneme kadar oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan'a paralel olacak kadar gelişmiştir.

Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu Meral Okay -ölümünün ardından Yılmaz Şahin- 'ın yazdığı Muhteşem Yüzyıl adlı diziye bir Hürrem Sultan seçmek için Türkiye'de bütün oyuncu ajansları, bütün tiyatro kurslarından oyuncular seçilerek onlar arasında eleme yapılmıştır. Uzerli, aralarından en uygunu görüldü ve Almanya'dan çağırılarak Hürrem Sultan rolünü üstlendi.

2011 yılında Hürrem Sultan rolü için iki kez en iyi kadın oyuncu, ve bir kez TV Yıldızları Özel Ödülü'ne layık görülmüştür. 2012 yılında ise Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Genç oyuncu, 2012 ve 2013 yıllarında Elidor Türkiye'nin reklam yüzü olmuştur ve birçok Elidor reklamında oynamıştır.

 

 

SOSYAL MEDYADA YENİ HÜRREM GEYİKLERİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin