Güneşi Beklerken için geri sayım devam ediyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Güneşi Beklerken dizisinin başlangıç tarihi yaklaşıyor.

resim yok
24 Haziran 2013 - 09:45
Magazin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Güneşi Beklerken dizisinin başlangıç tarihi yaklaşıyor.

Diziden yeni tanıtım videoları ise gelmeye devam ediyor.

 

İşte diziyle ilgili yayınlanan tüm fragmanlar ve ayrıntılar:

Güneşi Beklerken dizisinin kadrosu:

Zeynep: Hande Doğandemir - 16 yaşında… Annesi Demet’le birlikte küçük bir sahil kasabasında yaşıyor.

Kerem: Kerem Bursin - 17-18 yaşında. Varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğu. Yakışıklı, karizmatik, fena halde zeki...

Barış: İsmail Ege Şaşmaz - 17-18 yaşında... Kendi halinde, sakin, adı gibi barışçıl ve iyi bir çocuk.

Demet: Ebru Aykan - Zeynep'in annesi, 35 yaşında. Mücadeleci, inatçı, aklına koyduğunu yapan, gururlu bir kadın. Hayatı boyunca büyük mücadeleler vermek zorunda kalmış, hepsinin de üstesinden gelmiş.

Cihan: Emre Kınay - Zeynep'in asıl babası, 38 yaşında. Yakışıklı, karizmatik, zamanın efsane basketbolcularından.

Tülin: Gökçe Yanardağ - Cihan'ın karısı, Melis'in annesi. 34 yaşında, çok güzel, alımlı, kendine ve güzelliğine her şeyden fazla değer veren bir kadın.

Melis: Yağmur Tanrısevsin - 16 yaşında, Melis ve Cihan'ın kızı.

Dizinin konusu ise şöyle:

Demet ve Derya, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Derya’nın iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Derya’nın tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Derya’nın hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale
[reklam]
Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Derya, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Derya’yı düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar.

Kerem’in Derya’ya yaptığı eziyetlerden sonra Derya’ya yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Derya Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır.

Derya yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır.

Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Derya ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

 

 

'GÜNEŞİ BEKLERKEN' DİZİSİNİN TANITIM VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

FOX'TAN FANTASTİK YENİ DİZİ: 'SANA BİR SIR VERECEĞİM'. DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat