Exatlon Challenge yarışmacısı Mendemur Lemur kimdir?

Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma programı Exatlon Challenge'ın yarışmacısı Mendebur Lemur kimdir? Gerçek adı, yaşı..

Merve Mutlu
15 Kasım 2019 - 14:41
Yeni Bölüm

tv8'in patronu olan başarılı yapımcı Acun Ilıcalı, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile yeni projesindeki isimleri duyurdu. Exatlon Challenge'da birbirinden renkli 18 youtuber yer alacak. O yarışmacılardan biri de Mendebur Lemur oldu. 

Mendebur Lemur kimdir?

19-11/15/mendebur-lemur.jpg

Youtube kanalının hakkında kısmında; "Madagaskar ormanları gibi her telden bir şeyler bulabileceğiniz bir Lemur'un kanalındasınız. Her hafta yeni video, bazen 2 tane bile olur bazen de hiç olmaz çünkü nedenlerden dolayı." yazan Mendebur Lemur, 1 milyon abonesi ile youtube hayatına devam ediyor. Aynı zamanda Twitch hesabı da bulunan Lemur, eğlence türü içerikler üretiyor. Mendebur Lemur'un gerçek adı ise bilinmiyor. 

Exatlon Challenge nedir?

Yarışmada olduğu çok önceden açıklanan Orkun Işıtmak daha önce katıldığı bir magazin programında bu projeden bahsetmiş, "Exatlon Challenge, Survivor'dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9'ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım." demişti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat