FOX artık NOW oluyor! Peki kanalın ismi ne zaman değişecek?

12 Şubat’ta yeni ismi “NOW” ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan FOX, zengin içerik yelpazesini gözler önüne seren keyifli bir tanıtım yayınladı. Peki FOX TV'nin yeni adı ne olacak? FOX'un adı ne zaman değişecek? FOX'un yeni logosu belli mi? NOW ismi nereden geliyor? FOX'un adı neden NOW oldu? Fox dizileri NOW'da devam edecek mi?

Volkan Usta
05 Şubat 2024 - 15:00
Kültür Sanat

Sevilen içerikleri, bilinen yüzleri ve değişmeyen değerleriyle FOX, zengin içerik yelpazesini yeni ismi NOW ile izleyicisiyle buluşturmak için gün sayıyor. Ekrandaki tüm içeriklerin yer aldığı tanıtımda verilen mesajla, bu süreçte içerik ve yayın politikalarında hiçbir değişiklik olmayacağının, değişimin yalnızca kanalın ismiyle sınırlı olacağının altı çiziliyor.

YENİ İSİM - AYNI SAMİMİYET, AYNI HEYECAN!

2019 yılında The Walt Disney Company, FOX kanalının uluslararası yayınlarını da kapsayan geniş bir satın alma anlaşmasına imza atmıştı. Bunu takiben kanal için isim değişikliğinin yapılması gereken gün yaklaştı.

Dizi, film, program ve haberleriyle Türkiye’nin en çok izlenilen ve en çok sevilen kanallarından FOX, 12 Şubat Pazartesi (bu akşam) itibarıyla yeni ismi NOW ile aynı samimiyet ve aynı heyecanla izleyicisiyle buluşacak. Bu akşamki ana haber bülteninden itibaren FOX'un ismi NOW olarak değişecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin