Merve Mutlu
19 Mart 2021 - 18:30
Kültür Sanat

Chris Rock'ın başrolde yer aldığı Fargo, 4 sezon boyunca büyük başarı elde etti. Dördüncü sezonda Thurman Smutny'yi canlandıran Andrew Bird'le etkinlikte sohbet eden Noah Hawley, beşinci sezonun geleceğini ama şu an için konusunun ne olacağını bilmediğini açıkladı. Gelecek sene içinde yeni sezonu hazırlayacağını şimdilik 10 saatlik içeriği bir araya getirebilmek için not almaya devam ettiğini belirten isim 5. sezon onayının alındığını açıkladı.

Fargo dizisinin konusu nedir?

21-03/19/fargo-5.jpg

Çevresi tarafından sürekli küçümsenen bir adamın karısını öldürmesinin ardından yaşadıklarını konu eden dizi, esrarengiz bir kiralık katil olan Lorne Malvo'nun iş üzerindeyken geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırılmasıyla yola devam etti. Hastanede Lester Nygaard ile tanışan Malvo, genç adamın hayatının değişmesine neden oluyor.

Dizinin başlangıcında; “Bu yaşanmış bir hikayedir. Bu dizide geçen olaylar Minnesota’da 2006‘da yaşanmıştır.” Denilse de dizinin tamamen bir kurgu olduğu bilinen proje Allison Tolman (Molly Solverson), Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Colin Hanks (Gus Grimly), Martin Freeman (Lester Nygaard), Russell Harvard (Mr. Wrench), Kirsten Dunst (Peggy Blumquist), Ewan McGregor (Emmit Stussy), Patrick Wilson (Lou Solverson) ve Carrie Coon (Gloria Burgle) gibi isimleri kadroda bir araya getirdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat