Gayrimenkul zengini ünlüler! İşte o liste!

Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor.

resim yok
31 Ağustos 2013 - 10:39
Magazin

Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor.

 

Ünlüler arasındaki emlak zenginleri listesinde başı 200 evi olan Emrah çekiyor.

 

İŞTE O LİSTE

İşte gayrimenkul zengini ünlülerden bazıları 

 

SİBEL CAN: Yılların birikimi

Sibel Can, gayrimenkul söz konusu olduğunda ilk sırada yer alıyor. Yaklaşık 25 yıldır sahnelerde olan Sibel Can'ın İstanbul'un çeşitli yerlerinde 50 civarında dairesi olduğu biliniyor.

 

Ayrıca Nakkaştepe, Beykoz, Levent, Bodrum'da evi olan sanatçının Miami'nin William's Adası'nda da bir villası bulunuyor.

EMRAH: 200 evi var

Çocukluğundan bu yana sahnelerde olan Emrah'ın serveti Türkiye'de çok az sanatçıda var. Kazandığını gayrimenkule yatıran şarkıcının, Etiler, Levent civarında 200'e yakın evi var.

 

Fulya'daki bir rezidansta 12 dükkanı olan sanatçının aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksi de bulunuyor.  

SEDA SAYAN: Londra'da bile yatırımı bulunuyor

Etiler Şamdan'ı  8.5 milyon dolara satın alan Seda Sayan, şov dünyasının en iyi gayrimenkul yatırımcılarının başında geliyor. Sayan'ın Etiler ve Gayrettepe'de bulunan iki rezidansta dairesi bulunuyor.

 

Ayrıca Bodrum'da 3 villası, Londra'da bir evi ve İstanbul'un çeşitli semtlerinde 30'a yakın dairesi var.

NECATİ ŞAŞMAZ: Aynı rezidanstan 18 daire aldı

Kurtlar Vadisi'yle bir anda ekranın en çok kazanan ismi olan Necati Şaşmaz tam bir gayrimenkul zengini. Şaşmaz'ın  Ataşehir konutlarında 50 dairesi ve bir süper marketi var.

 

Şaşmaz ayrıca Şişli-Bomonti'de inşaatı devam eden bir rezidanstan 18 daire aldı. [reklam] KIVANÇ TATLITUĞ: Ekonomiyi biliyor

Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkul zenginleri arasına girmeye aday. Tatlıtuğ'un Göcek'te 700 bin dolar değerinde bir evi,  Gümüşsuyu'nda deniz manzaralı dairesi, Samandıra'da bulunan  bir sitede 1 milyon 500 bin TL değerinde villası, Bağdat Caddesi'nden 3 milyon dolara satın aldığı üç dükkanı var.

 

Genç oyuncu son olarak İstanbul Çekmeköy'deki lüks bir siteden iki daire daha satın aldı.

KENAN İMİRZALIOĞLU: Tarihi semtleri kovalıyor

Dizi, reklam ve filmlerden kazandıklarıyla hatırı sayılır bir servet sahibi olan Kenan İmirzalıoğlu, yıldızı yükselmeye başlayan semtlerden Fener, Balat, Tarlabaşı ve Cihangir civarında çok sayıda eski bina satın aldı.

 

Ayrıca Cihangir'de bir otel binası alan İmirzalıoğlu'nun  Cunda Adası'nda bir arsası bulunuyor.

 

 

KENAN İMİRZALIOĞLU HANGİ OYUNCUYLA KOMŞU OLDU? DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin