Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. Bölümünde kıskançlık rüzgarı esecek!

Show TV'nin başrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. bölümden ön izleme yayınlandı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. bölümünde neler yaşandı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. bölümünde neler olacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin konusu ne? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. bölümünde Sadi ve Songül arasında neler olacak?

Volkan Usta
16 Mart 2023 - 15:12
Kültür Sanat

Show TV’nin ilgiyle takip edilen BKM imzalı dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Sadi ve Songül’ün kıskançlık savaşı çok güldürecek. Yayınlanan ön izleme sahnesinde Songül, operasyonda giyeceği şık abiye kıyafeti Sadi’ye gösterirken Sadi hiç kıskanmamış gibi yorum yapıyor ancak bu durum Songül’ü kızdırıyor. Sadi ise kıskançlığını belli etmemeye çalışırken zor anlar yaşıyor. İkili arasında yaşanacaklar ise merakla bekleniyor.

23-03/16/gelsin-hayat-bildigi-gibi-2.jpg

‘GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ’NİN 31. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Başsavcıya gelen yeni görev yazısı Yılan ekibini bir araya toplar. Operasyon için ekip sahaya çıkacaktır ancak Sadi bu isimler arasında yoktur. Sadi’nin görevi olgunlukla karşılaması Songül’ü şaşırtsa da Sadi bu sefer gerçekten de verilen talimata uyacak mıdır? Aylin’in soğuk tavrından bir şeyler olduğunu anlayan Araz, konuşmak ister. Fakat gittikleri kafede yaşanan bir olay ilişkilerinin açığa çıkmasına sebep olacaktır. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak isteyen Aylin’in yardım istediği kişi kim olacaktır? Kıvanç’ın akşam yemeğinde yaptığı bir hamle Asuman’ın hoşuna gitmese de bu durumu Mert ve Derya’nın arasını açmak için kullanmaya karar verir. Derya kardeşi ile sevdiği adam arasında kalacaktır. İstanbul’da yeni bir sabah başlarken Sadi kendini hiç beklemediği bir ortamda bulur ve burada karşılaştığı yüz Sadi’nin bile beklemediği bir isim olur. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat