Merve Mutlu
11 Ocak 2021 - 12:49
Gündem

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı ve ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayat hikayesine dayanan kitabından uyarlanarak tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. 

21-01/11/dogdugun.jpg

Dizinin başarılı senaristi Eylem Canpolat projeden ayrılmış ve Sefirin Kızı dizisi ile anlaşmıştı. İlk bölümden beri senaryosunu yazdığı diziyi de ekip arkadaşlarına devretti. Tam gaz devam eden diziye yeni bir oyuncu da dahil oluyor.

Hakan Salınmış Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna katıldı!

21-01/11/halan-salinmis.png

Oyuncu kadrosunda: Fatih Koyunoğlu, Zuhal Gencer Erkaya,  Helin Kandemir, Hülya Duyar, Naz Göktan, Engin Öztürk ve Ayşe Akın gibi isimleri bir araya getiren dizinin kadrosuna Hakan Salınmış da dahil oldu. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat