Haluk Bilginer'in sağlık durumuyla ilgili açıklama!

Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay'ı 19 yıl sonra bir araya getiren 'Kel Diva' oyununun gösterimi ertelenmişti. Bunun üzerine Bilginer'in koronavirüse yakalandığı iddia edilmişti. Ancak Oyun Atölyesi tarafından bu haber yalanlandı.

ozan
20 Kasım 2023 - 15:09
Magazin

Usta sanatçılar Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay, 'Kel Diva' oyunuyla 19 yıl sonra yeniden bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde 'Kel Diva'nın gösterim tarihinin ertelenmesiyle Haluk Bilginer'in COVID-19'a yakalandığı iddia edildi. Ancak Oyun Atölyesi bu haberi yalanladı.

Oyun Atölyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Haluk Bilginer'in koronavirüse yakalandığı haberleri asılsızdır. Sağlıyla ilgili bir problem bulunmamaktadır" denildi.

23-11/20/2.png

'Kel Diva'nın gösterimi daha önce de Haluk Bilginer'in Angelina Jolie ile başrolü üstlendiği, dünyaca ünlü soprano Maria Callas'ın biyografisini ele alan 'Maria' filminin çekimlerinden dolayı ertelenmişti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin