Hande Ataizi'den Yasak Elma'nın Halit'i Talat Bulut'a şok sözler!

Oyuncu Talat Bulut ile Hande Ataizi arasındaki tartışmada sular bir türlü durulmuyor Hande Ataizi Talat Bulut'a öfke saçtı. İşte detaylar..

Merve Mutlu
27 Şubat 2019 - 14:34
Magazin

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut'un rol aldığı Yasak Elma dizisinde rol almak istediğini söyleyen Hande Ataizi ile dizinin Halit'i Talat Bulut arasındaki gerginlik bir türlü bitmiyor. 

19-02/27/hande.png

Talat Bulut'un adının karıştığı sette taciz skandalının ardından, 19 yıl önce kendisinin de Bulut tarafından taciz edildiğini söyleyen Hande Ataizi, Talat Bulut'un bu konu ile ilgili olarak, kendi adını da kullanarak video çekerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmasını sert sözlerle eleştirdi. 

19-02/27/ze.png

Kanal D ekranlarının sevilen programı Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa adlı magazin programında konuşan Ataizi, Talat Bulut ve onunla arasında geçen tartışma hakkında şunları söyledi:

"Yasak Elma'dan bana teklif geldi. Zaten bunu Fatih Aksoy da televizyonda söyledi. Çok da güzel bir dizi, bana da uygun. Fakat bu olaylar tırmanınca herkes bir tedirgin oldu. Halbuki benim çok fazla alakam yok. Bu 19 yıl önce yaşanmış bir olaydı. "Bana Talat Bulut'la oynamak sizi rahatsız etmez mi" diye sorulduğunda "19 yıl önce yaşanmış bir şey beni çok fazla etkilemez" dedim ama "böyle bir şey yaşanmadı" demedim. En son olan taciz olayından sonra beni aradıkları zaman ben bunu dile getirmedim. Ama gazeteci arkadaşlar bu arşivlerde olduğu için doğal olarak "19 yıl önce buna da etmiş idi" diye haber yaptılar. Yoksa ben bir açıklama yapmadım. Talat Bulut normal bir adam değil. Tuhaf tuhaf konuşuyor. Beni neden katıyorsun. Benle olayın 19 yıl önce, gazeteciler yazmış, ben ağzımı açıp tek laf etmemişim. Neden Instagram'ına videolar koyup bana laf ediyorsun. Bana gelene kadar sette bir sürü kadın var onlar Talat Bulut'la neden konuşmuyor bunu sormak lazım. 19 yıl önce hiç böyle bir şey yaşanmamış, sanki adama iftira atılmış gibi bir durum olduğu için konuşuyorum. 19 yıl önce bunlar yaşandı. Ben profesyonelim, ben işimi yapıyorum. Beni böyle şeyler tabir caizse beni bağlamaz. Ben kişisel çatışmaları sete sokmam ama yine yaranamadık. Efendi olayım, bazı şeylerin üstünü kapatayım dedim ama yine olmadı. Demek ki bazı şeyleri çok açık ve net söylemek gerekiyor ki insanlar haddini bilsinler."

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat