Hangimiz Sevmedik Dizisinde Emel’in Aşkını Öğrenen Tarık Ne Yapacak!

TRT 1’in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi Hangimiz Sevmedik her hafta konularıyla Yeşilçam’a göndermeler yaparken diğer yandan da özlenen mahalle yaşamının sıcaklığını ekrana getirmeye devam ediyor.

Ertan Hekimler
09 Şubat 2017 - 13:00
Yeni Bölüm

TRT 1’in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi Hangimiz Sevmedik her hafta konularıyla Yeşilçam’a göndermeler yaparken diğer yandan da özlenen mahalle yaşamının sıcaklığını ekrana getirmeye devam ediyor.

Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat’ın yer aldığı Hangimiz Sevmedik 13 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’da 26’ıncı bölümü ile ekrana gelecek. Oyuncu Açelya Elmas dizinin bu haftaki bölümünde konuk oyuncu olacak.

Hangimiz Sevmedik 13 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de yeni bölümü ile yayınlanacak!

Emel’in aşkını öğrenen Tarık şoktadır. Emel ona artık duygularının değiştiğini günlüğün tamamını okumasını söyler ve onu günlükle baş başa bırakır. Kapının önünde Emel ile Tarık’ın konuşmalarını duyan Itır yıkılmış, İlyas ise dağılmıştır. İlyas bu durumu bildiğini Itır’a söylemek zorunda kalır. Diğer yandan Ayşen ile Şener Münir ve Adile’den evlenmek için müsaade isterler. Adile ile Münir’in iznini alan ikili bu duruma çok şaşırır ve bunun yeni bir taktik olduğunu düşünürler. Emel’in aslında İlyas’a âşık olduğunu anlayan Tarık bunu İlyas’a anlatmak ister. Ancak İlyas ona Emel konusunu kapattığını söyler. Kendine yeni bir yol çizmeye karar veren İlyas’ın hamlesi ise herkesi şok edecektir.

Hangimiz Sevmedik dizisi ismini, rahmetli Müslüm Gürses’in seslendirmiş olduğu Hangimiz Sevmedik adlı eserden almakta ve ayrıca dizide Yeşilçam’a gönderme yapan karakter isimleri dikkat çekmekte.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği, BSK Yapım tarafından yayına hazırlanan Hangimiz Sevmedik 13 Şubat 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Hangimiz Sevmedik 26. Bölüm Fragmanı

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat