Hayat Bugün'ün 5. bölümünde romantik anlar yaşanacak!

Show TV'nin New Amsterdam uyarlaması Hayat Bugün'ün 5. bölümünde Aras ve Derin arasında romantik anlar yaşanacak. Peki Hayat Bugün'ün 5. bölümünde neler yaşanacak? Hayat Bugün'ün 4. bölümünde neler oldu? Hayat Bugün'ün oyuncu kadrosunda kimler var? Hayat Bugün'ün konusu ne? Hayat Bugün nerede çekiliyor?

Volkan Usta
16 Kasım 2022 - 15:19
Yeni Bölüm

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam'ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugün” bu akşam seyirciyi ekran başına toplayacak heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümden ekrana gelen ön izleme sahnesinde; balo gecesi için hazırlanan Derin, elbisesinin fermuarını çekemeyince yardım istiyor. Derin’in yardım isteğine Aras yetişiyor. Derin ve Aras birbirini öpecek kadar yakınlaşırken Aras’ın en yakın arkadaşını kaybetmemek için kendini tutup geri çekmesi ise kafaları karıştırıyor. Dizinin dikkat çeken ikilisi Derin ve Aras arasında yaşanacaklar merakla bekleniyor.

22-11/16/hayat-bugun-4.jpg

HAYAT BUGÜN’ÜN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Barış hastaneyi yılın en önemli gecesine hazırlarken bir yandan da Gizem’e kanser gerçeğini nasıl söyleyeceğini düşünür. Dekan muhteşem bir dönüş yapar ve hastaneye borçlu eski hastaları icraya vereceğini açıklar. Ama Barış’ın çok daha iyi bir fikri vardır; takas usulü ile borçları kapamak! Ali Haydar gizemli semptomları olan baba-oğlu tedavi etmeye çalışır ama tüm semptomlar tedavisi bile bilinmeyen, antik bir hastalığı işaret etmektedir. Öte yandan kavgalı olan Derin ve Aras ilişkilerini bir adım ileriye taşımak için bir fırsat elde ederler ama ceza infazda oluşan bir durum Aras’ı tehlikenin tam ortasına iter. Bağış gecesi hastanede hayatların tehlikeye girdiği ve aile bağlarının test edildiği bir geceye dönüşürken herkesi kurtarmak için çabalayan Barış da çok büyük bir yüzleşme yaşayacak, bu geceden sonra hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

22-11/16/hayat-bugun-2.jpg

Hayat Bugün’ün yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, uyarlama senaryo Ayça Üzüm ve Cansu Çoban tarafından kaleme alınıyor. Dizinin başrolünde ise Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol gibi başarılı isimler yer alıyor.

22-11/16/hayat-bugun-3.jpg

Hayat Bugün’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat