I Feel Bad dizisi bugün başlıyor! I Feel Bad konusu, fragmanı ve oyuncu kadrosu

NBC'nin yeni sezon komedi dizisi I Feel Bad nasıl bir dizi?

Volkan Küçükel
19 Eylül 2018 - 13:10
Kültür Sanat

NBC kanalının 2018-19 sonbahar yayın sezonu için sunmaya hazırladığı yeni komedi dizisi "I Feel Bad" 19 Eylül'de ekran macerasına başlıyor.

Universal Television, Paper Kite Productions, CannyLads Productions ve 3 Arts Entertainment ortak yapımcılığında, Aseem Batra'nın Orli Auslander romanı I Feel Bad: All Day. Every Day. About Everything'den ilham alarak senaryosunu kaleme aldığı dizinin başrollerini Sarayu Blue ve Paul Adelstein ikilisi paylaşıyor.

18-09/19/i-feel-bad-poster.jpg

I FEEL BAD DİZİSİNİN KONUSU

I Feel Bad'in konusuna bakacak olursak;

Hikaye; mükemmel bir anne, kariyer yapan bir kadın, eş, arkadaş ve evlat olarak görünen Emet (Blue) karakteri üzerine odaklanıyor.

Mükemmel olmadığının farkında olan Emet'in her şeye sahip olmaya çalışması kendi mükemmeliyet standartlarından sapmasına ve kendisini pek iyi hissetmemesine neden olacaktır.

18-09/19/i-feel-bad-fotograf.jpg

I FEEL BAD OYUNCU KADROSU

I Feel Bad'in oyuncu kadrosunda Aisling Bea (Simone), Madhur Jaffrey (Maya), Zach Cherry (Norman), Brian George (Sonny), Johnny Pemberton (Griff) ve James Buckley (Chewy) gibi isimler de bulunuyor.

Batra ile birlikte Julie Anne Robinson, Amy Poehler, Dave Becky ve Josh Maurer projenin yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

19 Eylül'de pilot ve "I Get Sick of Being Needed" isimli iki bölümü birden yayınlanarak izleyiciye merhaba diyecek dizi, üçüncü bölümü "I Lie to My Kids" ile 04 Ekim Perşembe günü ekranlara gelerek normal yayın günü ve saatine geçiş yapmış olacak.

"I Feel Bad" fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat