İrem Helvacıoğlu'dan O Ses Türkiye açıklaması!

Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu'dan O Ses Türkiye açıklaması geldi! Sevilen ismin yer aldığı sahneler neden O Ses Türkiye'de gösterilmedi?

Nurşah
02 Ocak 2019 - 11:03
Magazin

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini başarı ile canlandıran İrem Helvacıoğlu O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına konuk olmuş ve programda yer alacağı da izleyicilere duyurulmuştu. Merakla beklenen program yayınlandığında ise sevilen ismi ekranlarda göremedik! Tüm bunların ardından İrem Helvacıoğlu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden izleyicileri ile O Ses Türkiye açıklaması paylaştı!

İşte İrem Helvacıoğlu'nun yaptığı O Ses Türkiye açıklaması!

19-01/02/irem-helvacioglu-o-ses-turkiye.jpg

Değerli arkadaşlarım;

Sevgili Acun Ilıcalı ekibinin nazik daveti neticesinde büyük bir mutlulukla katılarak ilk kez sahnede şarkı söyleme deneyimi yaşadım, çok eğlendim ve keyif aldım. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında bu akşam yayınlanması planlanan bana ait bölümün gösterilmemesi yönünde bir karar almak zorunda kaldım. Çünkü Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcı şirketi hayat verdiğim Nefes karakterinin gereği gibi korunabilmesi ve Nefes'in hissettirdiklerini daha iyi aktarabilmem amacı ile yayınlanmasına muvafakat etmediğini çekimde yer aldıktan sonra bildirdi. Yanımda olduğunuz bana destek olduğunuz için çok teekkür ederim. Mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat