İstanbullu Gelin 71. yeni bölümde neler olacak? Konakta yeni bir dönem başlıyor!

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü izleyenler için yeni bir dönem başlatacak. İşte detaylar.

Merve Mutlu
06 Şubat 2019 - 10:15
Yeni Bölüm

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin rol aldığı, Star tv ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in yeni bölümü ile yeni bir dönem başlayacak. 

Herkes için yeni gelişmelerin yaşanacağı İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde, izleyiciler de yeni gelişmelere alışmaya çalışacak.

19-02/06/yeni-gelin.png

İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak?

Fikret ile Faruk'un arası, Adem yüzünden açılacak. Faruk, Adem'in kendilerine tercih edilmesine şaşırır ve kızarken, Fikret bu tercihi Faruk'un yaptığını söylecek ve "En azından Adem de benim abim" sözleri ile Faruk'u yaralamaya çalışacak.

19-02/06/faruk.png

Fikret'in Adem'le yakınlaşıp iş yapacağını öğrenen Faruk'un yaşadığı bu gerilimin izlerini silmeye çalışan da yine Süreyya olacak. Faruk şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşarken, İpek de diğer yandan Fikret ile boşanmaya karar verdiğini Okan'a açıklıyor. Adem, Dilara’nın doğum yaptığı anlarda başından ayrılmıyor. Adem ile Güneş’in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Faruk ise her ne kadar kızgın da olsa Adem’i hastanede asla yalnız bırakmıyor. 

Süreyya, çocuk fikrinin Adem'i değiştirmiş olabileceğini düşünüp Faruk'u teselli etmeye çalışırken, Faruk da sorunu kendisinde aramaya başlayacak. Süreyya'nın "Kardeşler hiçbir yere gitmez" sözleri de Faruk'u düşündürmeye devam edecek. 

19-02/06/kar.png

İstanbullu Gelin 71. bölümüyle 8 Şubat akşamı Star'da!

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat