Kadın 56. bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar Nezir'le evlenecek mi? Arif'e ne olacak?

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın'ın 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Pırıl'ın Bahar'ı Nezir'le evlenmeye ikna etmeye çalışması dikkat çekti. İşte detaylar..

Merve Mutlu Dorak
02 Nisan 2019 - 15:00
Yeni Bölüm

Başrollerinde Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk'un rol aldığı, Seray Kaya, Bennu Yıldırımlar ve Feyyaz Duman gibi oyuncuların da başarı ile eşlik ettiği salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

19-04/02/kadin.jpg

Kadın son bölümde neler olmuştu?

Nezir, Sarp ve Münir'in ardından şimdi de kızı Pırıl ve torunlarını kurtarmaya çalışan Suat'ı yakalayarak odaya hapsetmiş, Sarp tarafından öldürülen oğlunun intikamı için yıllarca bekleyen Nezir, Sarp'a seçtirdiği fotoğraf ile öldüreceği çocuğu seçmiş olmuştu. O fotoğraf da Doruk'a aitti. 

19-04/02/acgat.png

Diğer yandan ise diziye yeni dahil olan avukat, Arif'i kurtarmak için elinden geleni yapıyor ve hatta Arif istemediği halde çaba göstererek dikkat çekiyordu. Arif'in Bahar'ı korumak için sustuğunu itiraf etmesi ile harekete geçen avukat, adım adım Nezir'e yaklaşıyordu. 

Bu arada Pırıl ve Bahar, Nezir tehlikesi ile burun burunalardı. Sarp'ın hayatını bağışlamasının tek yolunun kadınlardan birinin kendisi ile evlenmesi olduğunu söyleyen Nezir, kadınları büyük şaşkınlığa sokmuştu. 

Kadın 56. yeni bölümde neler olacak?

19-04/02/piril.png

Nezir'in korkunç teklifinin ardından Pırıl ve Bahar ne yapacaklarını bilemezler. Pırıl ise Bahar'ı evlenmeye ikna etmek için, "Nezir, senden nefret etmiyor ama benden ediyor. Yani sen evlenirsen sana eziyet etmez. Çektiğiniz bu sefaletten kurtulursun eğer onunla evlenirsen. Her gittiğin yerde Nezir Korkmaz'ın karısı olarak saygı görürsün." sözleriyle çaba gösteriyor. Bahar'ın dalga geçer gibi söylediği "Vay be, çok iyiymiş" sözleri ise kabul etmeyeceğinin bir işareti gibi duruyor. 

19-04/02/nzir.png

"Yakında çok mutlu bir haber vereceğim sizlere. Umarım yanınızda şık bir şeyler getirmişsinizdir, hazır olun." sözleri ile Sarp ve Suat'a sinyalleri veren Nezir, Sarp'ın "Neye hazır olun?" sorusu üzerine, "düğüne" cevabını veriyor ve "ne düğünü" sorusuna da, "Benim düğünüm, bil bakalım kiminle evleniyorum. Eski karınla mı? Yeni karınla mı? Hangisi olursa olsun, bahçemde koşturan senin çocukların olacak." cevabı üzerine Sarp şaşkınlık ve öfkeden ne yapacağını bilemez halde kalıyor. 

Diğer yandan da, Arif'e yardımcı olmaya çalışan ve ona "Abi" diyerek kafaları karıştıran avukat, Arif'in itirafı ile Bahar'ı bulmak için kolları sıvıyor. Bahar'ın annesi Hatice hanım ve onun eşi Enver de, Bahar'ın bir an önce bulunması için soluğu avukatın yanında alıyorlar. 

19-04/02/avukat.png

Avukat, sanıldığından daha da güçlü ve başarılı çıkarak bağlantıların Nezir'e ulaştığını çözüyor ve Nezir'i araştırmaya başlıyor. Nezir'in de bunu öğrenmesi ile olaylar iyice karışacak. Sarp'ın avukata, kendilerinin Nezir'in elinde olduğuna dair attığı video kaydı da bir yandan Sarp'ın kurtulmak için bir çare bulduğunu diğer yandan da Nezir'in avukata ulaşmak için plan yaptığını düşündürüyor. 

Polisler Nezir'in elindeki herkesin tutulduğu adrese baskın düzenliyor ancak o adreste bir tavuktan başka hiçbir iz bulunamıyor. Nezir'in yine ellerinden kaçtığının görülmesinin ardından, Sarp, Bahar, Nisan ve Doruk'un Hatice ve Enver'in evine geldikleri ve kapıyı çaldıkları sahne, Nezir'in elinden kurtulduklarını gösteriyor. Bu durumda Nezir ile evlenen de Pırıl olacak, eğer kurtarılmadıysa... 

19-04/02/terzi.png

İşte Kadın 56. bölüm fragmanı:

 

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat