Kadın dizisinde Arif'ten beklenen çıkış nihayet geliyor!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kadın'da ipler geriliyor. Herkesin suçlamaya başladığı Arif nihayet beklenen çıkışı gösterecek.

Merve Mutlu
13 Kasım 2018 - 15:38
Magazin

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisi, bu akşam 39. bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşanacağının ipuçları ise yayınlanan 2 fragmandan anlaşılıyor. 

Heyecanla beklenen yeni bölümde, özellikle Arif’in Hatice, Yeliz ve Enver ile konuşması dizinin çok konuşulan sahnelerinden olacak. Sarp'ın geri dönmesiyle birlikte herkesin Arif'in geri çekilmesi gerektiğini düşünmeleri ve hatta Arif'i suçlamalarından bıkan Arif, patlama yaşıyor. 

18-11/13/kadin-1542113654.jpg

Yayınlanan 2. tanıtımda Yeliz’in “Sarp’ın yaşadığını Bahar’a söyleyeceğiz” sözüne “Kız bir nefes alsaydı” diyen Arif, karşılığında duyduğu sözle adeta çılgına dönüyor. Yeliz, “Kız nefes alırken fırsatçı Arif de gitsin kapsın kızı değil mi?” diyerek Arif’i çok kızdırıyor. Bunun üzerine eve girip Hatice ve Enver’e “Hepiniz öyle mi düşünüyorsunuz gerçekten? Benim fırsatçı olduğumu mu düşünüyorsunuz?” diyerek patlıyor Arif.

Aslında dizinin takipçileri için bu sözler çok dikkat çekici! Çünkü sosyal medyada Sarp’tan taraf olan izleyicilerin büyük çoğunluğu Arif’in bir fırsatçı olduğunu düşünüyor ve dillendiriyordu.Özellikle Sarp’ın yaşadığını öğrendikten sonra Bahar’a söylememesi, hastaneye yatar yatmaz Bahar’a evlenme teklif etmesi, Sarp’ın ortaya çıkmasıyla birlikte Bahar’ın ondan uzaklaşacağı düşüncesiyle Arif’in bir anda harekete geçtiği izlenimini yaratıyordu. Sarp ve Bahar’ın birlikte olmasını isteyen Sarbah’çılar da Arif’e tepki gösteriyordu.

18-11/13/kadin-sarg.PNG

Kadın dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde, Sarpçıların gönlü alınmıştı. Çocuklarına kavuşan, perişan haldeki Sarp, herkesin yüreğini sızlatmıştı. Bahar’ı bir kaç saniye gördüğü o anlardaki hali ise ekran başındakileri çok sarstı.

Sarp’ın da suçsuz olduğu, kendisinden saklananlar ve arkasındaki adamlar yüzünden yaşadıkları, Şirin’in yalanı nedeniyle Bahar ve çocukların öldüğünü sanması derken Sarp da izleyicinin gözünde başka bir yere oturdu. Sarbah ve Arbah’çılar arasındaki tartışma sosyal medyada hala sürüyor. Dolayısıyla dizide de bir hafta Arif’e, bir hafta Sarp’a söz verilir gibi bir durum oluşmuş durumda.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat