Kayıp Şehir yeniden ekranlarda!

Bu sezonun en beğenilen dizilerinden Kayıp Şehir, tekrar bölümleriyle ekranlara dönüyor.

resim yok
11 Temmuz 2013 - 11:22
İptal - Onay

Kayıp Şehir takipçilerine güzel haber!

 

Yeniden ekranlarda

 

Bu sezonun en beğenilen dizilerinden Kayıp Şehir, tekrar bölümleriyle ekranlara dönüyor.

 

Final yapmıştı

Başrollerinde Gökçe Bahadır, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Nik Xhelilaj, Cansu Tosun ve Uğur Polat gibi oyuncuların yer aldığı dizi geniş izleyici kitlesine rağmen yayından kaldırılmıştı.

 

Artık her gün...

Kayıp Şehir, tekrarlarıyla hafta içi her gün 16.30'da tv2'de ekranlara gelecek!

Kanalın dizi için yayınlamış olduğu tanıtım yazısı şöyle:

Kayıp Şehir, İstanbul’un arka sokaklarında yaşanan, yoksulluğun sebep olduğu insanlık trajedilerini, kadınların, çingenelerin, travestilerin, hatta siyahların uğradığı ayrımcılığı, işçi ile emekçi sorunlarını ve sokak çocuklarının şiddet dolu dünyasını farklı bir dille gözler önüne seriyor.

Hikayenin odağında mahalleye yeni gelen Karadenizli Toptaş Ailesi yer alıyor.

Toptaşlar birbirine bağlı ve güçlü, tipik bir Karadeniz ailesidir. Bu ailenin ilk acı kaybı Meryem’in eşini, çocukların ise sevgili babalarını kaybetmesiyle başlar.
[reklam]
Meryem ansızın 5’i erkek, biri kız 6 çocuğuyla dul kalır. Üstelik 80 yaşına merdiven dayamış kayınpederi de onlarla birlikte yaşamaktadır.

6 kardeşten en büyükleri İsmail 25, deli dolu bir çocuk olan İrfan 23, sorumluluk sahibi Kadir 22, tek kız çocuğu olan Seher 18, okumayı hiç sevmeyen Sadık 16 ve en küçükleri Hakan ise 8 yaşındadır.

Üst üste yaşanan felaketler ve beklenmedik olaylar Toptaş Ailesi’ni yavaş yavaş zorunlu göçe doğru iter. Apar topar İstanbul’a gelen aile, hepsinden önce bu büyük şehre gelmiş olan büyük oğul İsmail’in evine sığınılar.

"Kayıp Şehir", Toptaş Ailesi’nin hayatta kalma mücadelelerini anlatırken, aynı zamanda İstanbul’un arka sokaklarında hayata tutunamamış insanların yaşadıkları dramı da ekrana getiriyor.

 

 

GÖKÇE BAHADIR EKRANLARA DÖNÜŞ HAZIRLIĞINDA! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat