Kenan Işık için kritik karar verildi!

Kenan Işık için kritik karar verildi!

resim yok
01 Nisan 2014 - 15:40
Magazin

Ve merakla beklenen o karar çıktı!

 

Hastaneden haber geldi...

 

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl?

 

Kenan Işık için kritik karar verildi!

 

UYUTULMAYA DEVAM EDİLECEK

Kenan Işık'ın yapılan tetkikler sonrasında uyutulmasına devam edilmesine karar verildi.

Geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisine devam edilen ünlü tiyatrocu ve televizyon sunucusu Kenan Işık'ın yapılan tetkikler sonrasında uyutulmasına devam edilmesine karar verildi.

 

13 GÜNDÜR...

13 gündür tedavi altında tutulan Kenan Işık'ın tomografi ve beyin MR'ı çekildi.

 

Doktorlar tetkiklerin sonuçlarını Işık'ın eşi Beril Işık ve kardeşi Cengiz Işık ile paylaştı. Beril Işık doktorların yaptıkları değerlendirmenin umut verici olduğunu ifade ederek,

 

UMUT VERİCİ GELİŞMELER

''Doktorlar olumlu noktaya gelindiğini söylediler. Durumun stabil olduğunu ortaya çıkan bulgularda beyinde herhangi bir komplikasyonun olmadığını ifade ettiler.

Bu aşamadan sonra beynin kendi haline bırakılarak gelişmeleri takip etme yoluna gideceklerini belirttiler.[reklam]

Beynin dış dünya ile bağlantısının kesilip yani uyutulma sürecinin devamı ile birlikte yol haritasının belirlenmesi için bundan sonra ortaya çıkacak klinik bulguların takip edileceğini vurguladılar'' dedi.

 

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İBB Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, 21 Mart'ta spor için gittiği salonda fenalaşarak yere düşmüştü.

 

Başını yere çarpan Işık, bilinci kapalı halde Amerikan Hastanesi'ne kaldırılmış, beyin kanaması geçirdiği tespit edilince hemen ameliyata alınmıştı. Ünlü sanatçı o günden bu yana uyutuluyor.
 

 

KENAN IŞIK'TAN BAŞARININ SIRRI! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat