Kızım dizisinin Candan'ı diziden ayrılıyor mu?

Tv8 ekranlarının sevilerek izlenen Kızım dizisi, yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Kızım dizisinin Candan'ı diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar...

Merve Mutlu
21 Kasım 2018 - 14:27
Magazin

Tv8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Kızım'ın yeni bölümü 23 Kasım perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın yer aldığı dizinin 10.bölümü sürprizleriyle izleyenleri şaşırtacak. 

18-11/21/kizim-dizisi.jpg

Geçtiğimiz bölümde, babasının hastalığını öğrenmesini istemeyen küçük Öykü evden kaçmış ancak nihayetinde babası Demir hastalığını öğrenmişti. Bu bölümde, kızının hastalığını öğrendikten sonra bir ev tutan ve düzgün bir iş yapmak isteyen Demir’e Uğur iş buluyor. Ancak bir korsan taksici olarak çalışmaya başlıyor Demir. 

Daha ilk müşterisi doğum sancıları tutan hamile bir kadın olan, taksici Demir bir hayli zorlanıyor.  Demir, Candan’ı buluyor. Öykü’nün hastalığını öğrendikten sonra onlardan uzaklaşan Candan, yurt dışına gitmeye karar vermişti.

Leyla Lydia Tuğutlu’nun diziden gidebileceği düşünülüyordu. Ancak Demir’in Candan’ın neden gitmek istediğini bildiği ve ona ihtiyacı olduğunu söylemesi yeni tanıtımda dikkat çekti. Candan’ın ne karar vereceği merakla bekleniyor ancak Candan’ın halinden Demir’in sözleri üzerine gitmeyeceği de fazlasıyla anlaşılıyor.

18-11/21/candan-kizim-1542800187.jpg

Demir'in Candan'dan yardım isteği işe yarayacak mı? Candan kalmaya karar verecek mi? Yoksa Candan her şeyi bırakıp yurtdışına çıkarak Leyla Lydia Tuğutlu'nun diziden ayrıldığının bir işareti mi olacak?

Bütün bu cevaplar için 23 Kasım akşamı saat 20:00'da Tv8 ekranlarını açık tutmayı unutmayın...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat